BABIL.COM HAKKINDAKitap dünyasının yeni kahramanı babil.com Mayıs 2013’te okumayı seven, yayıncılık dünyasını ta kip eden iki kişi tarafından kuruldu.. Aylar süren fikir, tasarım, yazılım ve içerik çalışmaların sonunda 2 Nisan 2014’teokurları ile buluşmuştur. Babil.com’da kitap ve e-kitap mağazalarının yanında sinema ve müzik mağazaları da bulunmakta. Günlük hayatımıza, evimize, ofisimize renk ve kolaylık katacak Güzel şeyleri mağazası ise babil.com’un renkli bir parçası olmuştur.Kitap dünyasına yeni bir fikir ve hareketlilik getiren babil.com için sadece satış değil, okur ve içerik odaklı bir çizgi belirlemiştir. Burada kitapları doyurucu bilgilerle, zengin görsellerle tanıtıyor, okura güçlü bir içerik sunuyor. Babil.com üyelerinin ve ziyaretçilerinin en büyük ayrıcalığı işte bu .Çünkü babil.com’un da dahil olduğu Libronet’in temel hedeflerinden biri Türkiye’de internet kitapçılığını dünya standartlarında bir hizmet ve içerik kalitesine ulaştırmak. Bunun için kitap dünyasının tüm aktörlerini doğal ortağı görüyor. Sadece satış odaklı bir platform olmadığı gibi. Öncelikleri arasında sağlıklı stok bilgisi, geniş bir arşiv ve zengin bir içerik sunuyor. Bütün bunların arka planında ise tıkır tıkır çalışan bir teknoloji bulunmakta. Türkiye’de e-kitap okumak isteyen ama yayıncılığının yeterince güçlü olmamasından yola çıkan ikili, şikayet etmek yerine yatırım yapmaya karar vermişler. Kurdukları Libronet’le Türkiye’yi “başta e-kitap olmak üzere yayıncılık alanındaki bazı noktalarda dünya ile eşitlemeyi” hedefliyorlar.
 
 
Babil.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!
 Aradığınız her kitabı bulabilirsiniz
 20 TL üzeri alışverişlerinizde taksit imkânı.
 Sabit kargo ücreti 4,40 TL'dir. 44 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.
 Satın aldığınız ürün ya da ürünleri teslim aldığınız tarih itibariyle 7 gün içinde, öncesinde Babil.com Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek cayma hakkı kapsamında iade edebilirsiniz. Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler dışında tüm ürünlerin iadesini yapabilirsiniz.

 Babil.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


 
Babil.com'a güvenebilir miyiz?

 Kart bilgilerinizi, 128 bit şifreleme ile korunan sitemize güvenle girebilir ya da tercihinize göre bankanızın web sitesi üzerinden bir sanal kart üreterek bu bilgileri kullanabilirsiniz. babil.com kart bilgilerinizin tamamını (ve süresiz olarak) veri tabanında tutmaz. Ancak siparişlerinizle ilgili yaşanacak sıkıntılarda karşılıklı olarak sorgulama yapabilmek için kartınızın sadece 4 rakamı şifreli olarak tutulmaktadır.

Babil.com İLETİŞİM

 

 Babil.com NEREDE ?

Nedir

?

Babil.com, sadece kuruluş tarihiyle değil içeriği, iş modeli, tasarımı, konuştuğu diliyle Türkiye’nin “yeni” online kitap, film ve müzik mağazasıdır.

 

 

Unvan

:

LİBRONET BİLGİ HİZMETLERİ ve YAZILIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 
Merkez :

 Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Aköz İş Merkezi No: 14 B Blok D: 6 Üsküdar / ISTANBUL

 
Tel :

0 (216) 651 86 52

0 (216) 474 46 49

 
Faks :

0 (216) 651 86 53

İade :

-

E-Mail :

destek@babil.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 (850) 288 42 40 hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında;

 
kitap, e-kitap, yabancı kitap, film-dvd, müzik-cd, arapça kitap, çok satan kitaplar, yeni çıkan kitaplar, kampanyalı kitaplar, indirimli kitaplar, babil kapıda ödeme, indirimli kitap, ucuz kitap satın al, kitap indirimi, 5 tl kitap, kitap satılan siteler, en son çıkan kitaplar, güncel kitaplar, indirimli kitaplar, hediyelik kitaplar, babil  mağaza , babil  musteri hizmetleri nedir? babil  güvenli mi? babil   kimin? babil  kampanyaları, babil  indirimler, neden? babil  iletişim, babil  ürünleri açıklamalar.