BEYMEN.COM HAKKINDALüks giyim ve aksesuarın adresi. 1971 yılında hizmete giren bu gün ise 400’den fazla dünya markasını içinde bulunduran Beymen dünyada best-in class (sınıfının en iyisi) olarak kabul edilmiş kendi koleksiyonları ı ile modanın öncülüğünü yapmaktadır. Başta Beymen Multibrand Stores, Beymen Club, Beymen Blender ve Beymen Shu mağazaları olmak üzere; Tod's, Dior, Dolce&Gabbana, Bottega Veneta, Moschino, Christian Louboutin, Jimmy Choo ve Etro gibi monobrand butikler de Beymen operasyonu içinde yer almaktadır. Yurt Dışında Kahire ve Erbil de fiziki mağazalı ile hizmet vermektedir. Mükemmelliği yakalayan ve her geçen gün yeni ürün gruplarını koleksiyonuna ekleyen Beymen Beymen Collection Erkek, Beymen Collection Kadın, Beymen Club ve Academia’nın yanı sıra; Beymen Çanta ve Beymen Eşarp koleksiyonları bunu zaten belli etmekte. Türkiye’de sadece Beymen mağazalarında satılan markalar arasında: Dior, Saint Laurent, Valentino, Celine, Stella McCartney, Dolce&Gabbana, Etro, Balenciaga, Dsquared2, Bottega Veneta, Chloe gibi lüks anlayışının önde gelen markalarını sayabiliriz. Beymen outlet mağazaları İstanbul, Ankara, gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde bulunuyor. Pek Beymenin Fiziki mağazası olmayan il ve ilçelerde bu kaliteli ve lüks ürünleri almanızı kolaylaştırmak amacı ile beymen online mağazasını siz kullanıcılarına açtı. Beymen ürünlerini Aksesuar, Ayakkabı, Ceket, Çanta, Dış Giyim, Home Ürünleri, Kozmetik,BEYMEN COLLECTION kategorileri arasında online sitesine görüp beğenip alabilirsiniz.

 BEYMEN Lüks Perakendenin Adresi… Beymen, 1971 yılından bu yana Türk moda sektörünün yanı sıra, dünya lüks perakende sektörünün de önde gelen oyuncuları arasında yer alıyor. Bugün 400’den fazla dünya markasını bünyesinde bulunduran Beymen’in kendi koleksiyonları, dünyada best-in-class (sınıfının en iyisi) olarak kabul ediliyor. Mağazacılık deneyimiyle öne çıkan Beymen, müşteri ilişkileri anlayışı ve müşteri memnuniyeti uygulamalarıyla, yalnız sektöründe değil, farklı sektörlerde de örnek gösteriliyor. Modadaki öncülüğünün yanı sıra, yaratıcılığa verdiği değerle de sektördeki konumunu pekiştiriyor. Mağazacılık Operasyonu Bugün Beymen Mağazacılık A.Ş bünyesinde, toplam 35.000 metrekarelik alanda farklı mağazacılık anlayışlarını temsil eden ve hizmet veren toplam 60 mağaza bulunuyor. Başta Beymen Multibrand Stores, Beymen Club, Beymen Blender ve Beymen Shu mağazaları olmak üzere; Tod's, Dior, Dolce&Gabbana, Bottega Veneta, Moschino, Christian Louboutin, Jimmy Choo ve Etro gibi monobrand butikler de Beymen operasyonu içinde yer alıyor. Beymen’in ilk yurtdışı yatırımı olan Beymen Kahire mağazası, Four Season’s Oteli içinde toplam 6.000 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Beymen’in ikinci yurtdışı yatırımı olan Beymen Erbil mağazası ise, Divan Oteli içinde toplam 1.200 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor.Beymen Private Label Beymen markasını taşıyan koleksiyonlar, yıllar içinde mükemmeli yakalamış bir geleneği ve her geçen gün eklenen yeni ürün gruplarıyla, hiç bitmeyen bir değişimi temsil ediyor. Beymen Collection Erkek, Beymen Collection Kadın, Beymen Club ve Academia’nın yanı sıra; Beymen Çanta ve Beymen Eşarp koleksiyonları bu yaratıcı geleneğin temsilcileri... Dünya Markaları Bünyesinde bulunan 400’den fazla markayla uzun yıllara dayanan köklü ve stratejik ortaklıkları, Beymen’i bu markaların pek çoğunun dünyadaki en önemli satış lokasyonlarından biri yapıyor. Türkiye’de sadece Beymen’lerde satılan markalar arasında: Dior, Saint Laurent, Valentino, Celine, Stella McCartney, Dolce&Gabbana, Etro, Balenciaga, Dsquared2, Bottega Veneta, Chloe gibi lüks anlayışının önde gelen markaları yer alıyor. Ürün Kategorileri Tüm dünya markaları ve private label koleksiyonlarına ilave olarak Beymen multibrand stores; Beymen Home, Beymen Chocolate, Beymen Kids, Beymen Blender, MTM ve Beymen Bridal gibi birçok ürün kategorisini de bünyesinde barındırıyor.

 

Beymen Genel Müdürlük Adres:
Eski Büyükdere Cad. Maslak Mah.
Oycan Plaza No:15 K:7-9 
Sarıyer-İstanbul
Tel: +90 212 335 6500
Faks: +90 212 286 6104

 

Arama Kelimeleri: beymen business ürünleri, beymen studio ürünleri ,beymen outlet,beymen - uygun fiyatlarla modayı yakala‎,beymen - boyner grup,beymen iletişim bilgileri,beymen'de yeni sezon‎,beymen.com`a özel fırsatlar, hediye paketi ve ücretsiz kargo, beymen club ürünler, trend,fırsat,outlet,ücretsiz kargo, beymen collection,club,home,online alışveriş giyim, kol düğmesi, evrak çantası, beymen takım elbise, triko elbise, abiye elbise, abiye çanta, toms ayakkabı ne kadar, superga ayakkabı, laptop çantası, michael cross çanta, beymen çanta, beymen cuzdan, beymen eşarp, beymen ayakkabı, alexander wang canta, gece ayakkabı, sperry ayakkabi, beymen mağaza , beymen musteri hizmetleri nedir? beymen hakkında, beymen güvenli mi? beymen kimin? beymen kampanyaları, beymen indirimler, neden? beymen iletişim, beymen ürünleri açıklamalar.