butik bebe iletişim, bebek giyim, hamile giyim, hamile giyimi, bebek kıyafeti, bebek tulum, bebek eşyaları, çocuk giyim, bebek elbiseleri, bebek kıyafetleri, bebek ürünleri, bebek alışverişi, bebek alışveriş, çocuk elbiseleri, butik bebe müşteri hizmetleri, butik bebe değişim, butik bebe iade, butik bebe fiyat, butik bebe mobilya butik bebe hamile giyim butik bebe iletişim butik bebe ayakkabı butik bebe beşik butik bebe kıyafetleri butik bebe hastane çıkışı cheery baby klasik tulum hotwheels çift taraflı mont kapitone mont mackays erkek sweatshirt disney mickey mouse erkek çocuk giyim ve çocuk giysisi modelleri hamile giyim markaları hamile kıyafetleri karma oyuncak organik oyuncak bebek bakım ve sağlık ürünleri kozmetik ürünleri ‎bebek giyim 0-3 yaş bebek giyim, hamile giyim hamile giyimi bebek kıyafeti bebek tulum bebek eşyaları çocuk giyim bebek elbiseleri bebek kıyafetleri bebek ürünleri bebek alışverişi bebek alışveriş çocuk elbiseleri

BUTİKBEBE.COM HAKKINDA:  Butik bebe olarak anne adayları, anneler, bebekler ve çocuklar, için yeni bir dönem başlatıyor. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübünde birbirinden ayrıcalıklı kampanyalar sizleri bekliyor. Butik bebe, annelerimiz ve anne adaylarının bebekleri ve çocukları için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerini seçilmiş markalarla en güzelini anne ve babalara sunan bir özel alışveriş sitesidir. Sizlere uygun düzenlediği indirimler ve kampanyalar ile alışverişlerinizde memnun kalabileceğiniz bir bebek sitesidir. Düzenlediği indirim oranlarının yüksek olmasının yanında bebekleriniz ve çocuklar için A’dan Z’ye aradığınız her şey bir tıkla karşınızda. Özellikle sizin için düzenlenen indirimli ürünleri seçerken oldukça titiz ve dikkatli seçimler yaparak sizin ve çocuğunuzun sağlığı için özen gösterilmiş, özellikle kanserojen madde içeren eşyalardan uzak durulmuştur. Bebeğiniz ve çocuklarımız Her Şeyimiz! Butik bebe sitesinde size uygun butiklerinde sunulan ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Mevsimine göre özel pamuklu giysiler, kısa kollu ya da uzun kollu bodyler, mama önlükleri, oyuncaklar, anneler için iç çamaşırları bunlardan sadece bazıları. Fiyatları da oldukça uygun olan sitede çok çok ucuza satışa sunulmuş ürünlerin sayısı görünce şaşıracaksınız. Bu sebeple çocuğunuzun ihtiyaçlarını fazla para harcamadan karşılayabilirsiniz. İşin özeti Butik bebe yeni doğanlar ve çocuklar için ne arıyorsanız onu bilebileceğiniz bir bebek sitesidir.

Butikbebe olarak yola çıktığımızda anne adayları, anneler, bebekler ve çocuklar, için yeni bir dönem başlatıyoruz demiştik ve başlattık da… Private shopping’de güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olma misyonunu üstlenirken kendimizden emindik ve 2010 yılında kurulduğumuz günden bugüne kadar yaptıklarımızla siz değerli müşterilerimize de bunu kanıtlamış olduk. Yola çıktık diyoruz çünkü binlerce alışveriş sitelerinden farkımızı ortaya koyarken sizinle elele yürümeyi hiç bırakmadık. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübümüzde sizlere en iyiyi sunmaya çalışırken sizden de en iyi tepkileri almayı başardık. Ayrıcalıklı kampanyalarımızla herkesin istediği ürünlere sahip olmasını sağlarken ne annelerin ne de bebeklerin sağlığını göz ardı etmedik. Çünkü butikbebe olarak bu yola çıktığımızda amacımız en iyiyi en özel kişiye sunmak oldu. 

Ücretsiz üyelik avantajlarımızla seçkin markaları en iyi fiyatlarla sunmakla kalmadık, üyelerimize bir tıkla alışveriş keyfini yaşatmanın gururunu yaşadık ve yaşıyoruz… 365 gün alışveriş deneyimi sunan alışveriş kulübümüzde üyelerimiz yüzde 90’lara varan indirim fırsatlarından yararlanıyor ve yararlanmaya da devam edecek.

Her geçen gün sizler için kendimize yeni bir değer, siz değerli üyelerimize ise yeni bir artı katmaya devam ediyoruz. Güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olma misyonunu üstlenerek çıktığımız yolda, bize vermiş olduğunuz desteği karşılıksız bırakmayarak sizlerin karşısına yepyeni bir hizmet ile çıkıyoruz. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübümüzün yanına, hizmet kalitemizi artırmak ve sizlere alternatif alışveriş alanı yaratmak adına Butikbebe Store’u eklemiş bulunuyoruz. Yeni hizmetimiz ile artık kaçırdığınız kampanyalara üzülmeye son. İhtiyacınız olan her ürünü istediğiniz zaman bulma imkanı veren Butikbebe Store, çocuk araç gereçlerinden, anneler ve anne adayları için kozmetik ve güzellik ürünlerine kadar bir annenin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alışveriş sitesi. Butikbebe Store’da günün 24 saati gönül rahatlığı ile tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Sizinle birlikte hep daha iyiye doğru yol alırken, bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Markanızı butikbebe.com’da görmek istiyorsanız
satinalma@butikbebe.com

Bizimle çalışmak ister misiniz ?
ik@butikbebe.com

Müşteri Hizmetlerimize
hafta içi 09:00-12:30/13:30-18:00
saatleri arasında ulaşabilirsiniz. 

NETON TEKNOLOJİK HİZMETLER PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. 

Adres : Mehmet Akif Mahallesi Öztekin Caddesi No:28 
İl / İlçe : Ümraniye / İSTANBUL 
Telefon : 444 50 32 
Fax : (0216) 465 25 58 
Sarıgazi : 631 062 9364