ÇİÇEK.COM HAKKINDATürkiye'de1996 yılında ilk defa ve internet üzerinden online çiçek siparişi almaya başlamıştır.Zamanın ve değişikliklerin gereksimin den doğan beklentileri 2011 yılından itibaren çikolata ve browni kek buketleri ile ürün yelpazesini zenginleştir. Online çiçek sipariş sektöründe Türkiye'nin 81 iline 7/24 saat siparişlerinizi başarılı bir şekilde göndermesi ve 16 yıllık tecrübesi ile çiçek sektöründe lider konuma gelmiştir. Online çiçek sipariş edebileceğiniz güvenilir sitelerden olan cicek.com. özel günlerde, dilek ve temennilerde ve hatta üzüntülü günlerinizde bir çok seçenekte seçme kolaylığı sağlıyor. Çiçeklerin kendi içlerinde anlamlarını özel günlerde kullanmanıza aracılık etmektedir.Yeni bir işe girmiş arkadaşınıza bir buket çiçek gönderirken özel çikolatalar veya keklerle de ağızlarını tatlandırabilirsiniz. Mutlu etmek sizin tercihlerinizde.Anneler gününde bir buket papatya, babalar gününde mutluluk çikolataları veya sevgilinize kırmızı gül buketlerini indirimli ve kampanyalı süper indirimli fiyatlarla siteden yollamak çok kolay. Siparişini verdiğiniz ürünleri sabah 10:00 dan akşam 22:00’ye kadar istediğiniz saatte teslimini sağlayan site siparişlerinizi gönderirken de herhangi bir ulaşım ücreti talep etmiyor. Çiçek.com yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem veriyor. Yapmanız gereken siteye girerek sevdiğinizi mutlu etmek..

 Frutation.com.tr İLETİŞİM Nedir ? Dünya çapında 1154 adet mağazası ve hem online hem de telefonla sipariş seçenekleri ile sevdiklerinize meyve sepeti ve meyve buketi gönderimini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Unvan : Meyvesepeti Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş Merkez : Küçükağa Sk No:1 D:9 Suadiye/İstanbul - Asya Türkiye | TÜRKİYE Tel : 0 216 467 81 12 / 0 850 222 15 78 Faks : - İade : - E-Mail : florya@frutation.com.tr

Arama Kelimeleri: istanbul çiçekçi, çiçek siparişi, en ucuz çiçek siparişi, çiçek sepeti modeli, sevgiliye cicek, gelin çiçeği, online çiçek siparişi, kurabiye sepetleri, saksı çiçek, e çiçekçi, özel çiçek, cicek cikolata, orkide cicek, türkiyenin her yerine çiçek siparişi, nişan için çiçek, yurtdisi cicek gonderme, kek çiçeği, cicek online alışveriş, cicek.com musteri hizmetleri nedir? hakkında, cicek.com güvenli mi?cicek.com kimin? kampanyaları, indirimler, neden cicek.com? iletişim ürünleri açıklamalar.