EÇİFT HAKKINDA: eÇift ciddi ilişki arayan insanların seviyeli arkadaşlık sitesi. eÇift, nitelikli Türk bekârlar için hizmet veren Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ciddi ilişki ve arkadaşlık sitesidir. Türk insanının kültürel yapısını ön planda tutarak seçilmiş ve işinde önde gelen Türk psikologu tarafından geliştirilmiş olan kişilik analiz testi sayesinde aradığı ciddi, mutlu ve seviyeli ilişki eÇifte bulabilir. eÇift, üyelerin belirlediği ; kişide aradığı özel kriterleri yenilikçi eşleştirme metoduyla, binlerce üye profilini analiz ederek ve aradığınız kriterlerde size en uyumlu eşi bulmanızı sağlayabilir. eÇift’le Bölgelere göre arama yapabilir ve çevrenizdeki bekarlarla tanışabilirsiniz. İdeal insanı nerede aramak istediğiniz size kalmıştır. Belirlediğiniz arama kriterlerini dilediğiniz an dilediğiniz şekilde değiştirme şansına sahipsiniz. Aşkı uzaklarda aramanıza gerek yok eÇift sizin için en uygun site olabilir .

 

Türk insanının kültürel özellikleri göz önünde bulundurularak, alanının önde gelen Türk psikoloğu tarafından geliştirilmiş kişilik analiz testi sayesinde ciddi, mutlu ve seviyeli ilişki arayan insanlar bir araya getirilir.
 

eÇift, yenilikçi eşleştirme metoduyla, üyelerin belirlediği özel arama kriterleri doğrultusunda, binlerce üye profilini analiz eder ve en uyumlu üye önerilerinde bulunur (İdeal Çift Metodu).


eÇift, bir Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet Anonim Şirketi markasıdır.

 

Şirket Ünvanı:
Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet Anonim Şirket

Adres:
Mevlüt Pehlivan Sok.
Yılmaz İş Merkezi No: 26/7
34349 Gayrettepe / İstanbul

Telefon:
0 212 - 233 33 03

Telefaks:
0 212 - 233 35 10

Ticaret Sicil Numarası:
696404

, Aşkı Bul! 

Arama Kelimeleri:  ecift evlenme, arkadaşlık, arkadaş,arkadaş bul, sohbet et, siber alemde arkadaşlık , sohbet siteleri, çöpçatan, eçift giriş, arkadaşlık sitesi, eş aramak, bayan arkadaş, ücretsiz arkadaşlık sitesi, eğitimli bayanlar ve gerçek profiller, ciddi ve eğitimli erkekler, ciddi ilişki ve seviyeli arkadaşlık sitesi, eçift üyelik iptali, eçift iptal etme, eçift sohbet, eçift ücretlimi, eçift iletişim, eçift premium, eçift üyelik giriş, eçift kişilik analiz testi , eçift güvenli mi , eçift nasıldır, eçift Nedir? Hakkında, eçift Güvenli Mi? eçift Kimin? Neden eçift ? ,eçift İletişim, eçift Açıklamalar.