ESTEELAUDER.COM.TR HAKKINDAYüzyıllardır kozmetik ürünleri milyonlarca insana mutluluk ve güzellik sunmaktadır. Günümüzde makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve parfüm ürünleri daha güzel görünmeniz ve hissetmeniz için geniş seçeneklere sahiptir. Farklı amaçları olan, farklı faydalar sağlayan ve farklı içeriklere sahip benzersiz ve etkili birçok seçenek bulunmaktadır Estée Lauder 1946'da 4 ürün ile şirketi kurdu: Her kadın güzel olabilir. Bayan Estée Lauder'ın belki de en önemli mirası satış yapılabilmesi için müşteriye dokunulması gerektiğidir. Uzun bir zamanını müşterilere ve güzellik uzmanlarına şu satış tekniğini anlatarak geçirdi: "Ben buralara sadece bir şeyleri dileyerek ve ümit ederek değil, çok çalışarak geldim." Ulaşılabilir Güzellik şirket reklam yapmaya başladığında, Estée Lauder kullanılacak olan güzellik portrelerinin hem ilham verici hem de ulaşılabilir güzellikte olması konusunda ısrarlıydı. Zamanla, Karen Graham, Willow Bay, Paulina Porizkova, Liya Kebede—ve şimdi Elizabeth Hurley, Carolyn Murphy, Hillary Rhoda ve Gwyneth Paltrow— gibi süper modeller Estée Lauder'i temsil etmiştir. Estée Lauder aynı zamanda ürünlerinin ambalaj tasarımı ile de yakından ilgilenmiştir. Ürün ambalajı tasarımlarının bir çoğu Estée Lauder'ın isteğine göre banyo ve yatak odası dekorasyonuna uygun olacak şekilde mavi renkle üretildi. Ürünlerini ve ürün içeriklerini hayvanlar üzerinde test etmiyor. Ayrıca yasalar gerektirmediği koşulda başkalarından da test etmelerini istemiyoruz. Son ürünlerimizi gönüllüler üzerinde yapılan klinik testlerle değerlendiriyor. Makyajdan cilt bakım ürünlerine geniş bir kategorisi olan dünyaca ünlü markanın mağazalarına gidemiyorsanız online mağazası hizmetinizde. Siteyi şöyle bir ziyaret etmeniz yeterli.

Estée Lauder’ın en yeni parfümü Modern Muse Chic, her kadında farklı anlamlar kazanan cüretkar, çok yönlü ve ilham veren bir koku.

Modern kadının yaratıcı, cesur ve güçlü  yönünden esinlenilenilerek üretilen Modern Muse Chic ile stilinizi ve yaratıcılığınızı yansıtın. Modern Muse Chic kadınının felsefesi asla sıradan olmamak, tüm kadınsılığını yansıtmak ve istediğinde fazlasıyla cüretkar olmak.

Modern Muse Chic içeriğindeki odunsu ve çiçeksi akordlarla modern kadının ruhunu yakalar.

Estée Lauder 1946'da 4 ürün ve sarsılmaz bir inanç ile bu şirketi kurdu:Her kadın güzel olabilir. 60 yılı aşkın bir süreden sonra; bugün, bu kavram, endüstrisinin yüzünü değiştirdi.

KURULUŞ
Josephine Esther Mentzer olarak doğan Estée Lauder Corono'nın Queens eyaletinde Macar asıllı annesi Rose ve Çek asıllı babası Max tarafından büyütüldü. Estée ismi ailesinin kendisine verdiği takma ad olan Esty'nin bir versiyonudur. Her zaman güzellik konusuna duyduğu ilgi kimyacı amcası John Schotz tarafıdan farkedildi ve ilk işine amcasının yardımı ile güzellik salonlarına ve otellere cilt bakım ürünleri satarak başladı.


DOKUNUŞUN GÜCÜ
Bayan Estée Lauder'ın belki de en önemli mirası satış yapılabilmesi için müşteriye dokunulması gerektiğidir. Uzun bir zamanını müşterilere ve güzellik uzmanlarına şu satış tekniğini anlatarak geçirdi: "Ben buralara sadece bir şeyleri dileyerek ve ümit ederek değil, çok çalışarak geldim."


ÖRNEK LİDER
Bayan Lauder'ın liderliği binlerce kişiye ilham kaynağı oldu. Amerikan Başkan'ının Özgürlük Madalyası ve Fransız Ordusu'nun onur ödülleri dahil bir çok onur ödülü kazandı. Ancak, Bayan Estée Lauder’ın en mutlu anı ödül alırken değil; mağazada müşterilere öneriler verirken idi. En önemli cümlelerinden biri "Telefon, telegraf, kadınlara söyle" idi, çünkü şunu biliyordu: Bir müşteri Estée Lauder ürününü bir defa denedi mi ürüne bayılacak ve bunu arkadaşları ile paylaşacaktı.

ULAŞILABİLİR GÜZELLİK
Şirket reklam yapmaya başladığında, Bayan Estée Lauder kullanılacak olan güzellik portrelerinin hem ilham verici hem de ulaşılabilir güzellikte olması konusunda ısrarlıydı. Zamanla, Karen Graham, Willow Bay, Paulina Porizkova, Liya Kebede—ve şimdi Elizabeth Hurley, Carolyn Murphy, Hillary Rhoda ve Gwyneth Paltrow— gibi süper modeller Estée Lauder'i temsil etmiştir.


ŞIK STİLİBayan Estée Lauder aynı zamanda ürünlerinin ambalaj tasarımı ile de yakından ilgilenmiştir. Ürün ambalajı tasarımlarının bir çoğu Estée Lauder'ın isteğine göre banyo ve yatak odası dekorasyonuna uygun olacak şekilde mavi renkle üretildi.

Arama Kelimeleri: estee lauder allık, göz kremi önerileri, göz kremi önerileri, estee lauder tr, estee lauder advanced night repair 2, hassas cilt temizliği, yüz bakım maskesi, cilt bakım seti, yüz bakim, estee lauder cilt bakımı, estee lauder kremleri, Sumptuous ınfinite Daring Length , Lash Multiplying Volume Mascara , Double Wear Concealer 4,7 ml, Estee Lauder Sumptuous Extreme Maskara, estee lauder makyaj seti, Kadın Parfüm, Difference BB Cream, en iyi bb krem, estee lauder perfectionist serum, estee lauder musteri hizmetleri nedir? estee lauder hakkında, estee lauder güvenli mi? estee lauder kimin? estee lauder kampanyaları, estee lauder indirimler, neden estee lauder ? estee lauder iletişim, estee lauder ürünleri açıklamalar.