GİTTİGİDİYOR.COM HAKKINDA:  43 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük online pazaryeri eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com; 7 milyon kayıtlı üyesi, 500 binden fazla günlük ziyaretçisi ve 4 milyonu aşkın anlık satış fırsatıyla Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezidir. Türkiye'de bireylerarası doğrudan ticaret alışkanlığının gelişmesine öncülük eden şirket, 5 şubat 2001 tarihinde, Serkan BORANÇILI, Burak DİVANLIOğLU ve Tolga KABATAİ tarafından kurulmuştur. GittiGidiyor'da kurulduğu günden bu yana 4 bin farklı kategoride, 15 milyonun üzerinde satış gerçekleşmiştir. Bu güvenilir, kolay ve hızlı alışveriş; GittiGidiyor'un kurduğu, Türkiye'de bir ilk olan Sıfır Risk Sistemi sayesinde gerçekleşmektedir. HemenAl! Açılışından bir yıl sonra alıcılar, GittiGidiyor'da açık artırmaya katılıp teklif vererek ürün satın almanın yanı sıra HemenAl! seçeneğiyle de alışveriş yapabiliyordu. Dükkanlar 2004'e gelindiğinde GittiGidiyor'un kayıtlı kullanıcı sayısı 100 bine ulaşmıştı. Aynı yıl Dükkanlar bölümü açıldı ve internet kullanıcısına e-ticaretle işlerini büyütmek için bir imkan daha sunuldu. İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiren Türkiye'nin önde gelen pazar yerlerindendir. GittiGidiyor'da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor'da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.

 İletişim Adres:My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbulTelefon:+90 (216) 687 02 99Faks:+90 (216) 687 02 98 Blog Müşteri Hizmetleri GittiGidiyor'un kullanımı ve işlemleriniz hakkında bilgi almak veya bir öneride, bildirimde bulunmak için, Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat hizmetinizde! Sorumlu kişi:Levent KurtTicaret Sicil No:515017462599

 

 

 

 

gittigidiyor iletişim,arama gittigidiyor, gittigidiyor şikayet ,gittigidiyor mobil ,gittigidiyor üye girişi, gittigidiyor ayakkabı ,gittigidiyor müşteri hizmetleri , gittigidiyor kargo takip, gittigidiyor telefon, Kadın Giyim, Giyim & Aksesuar, Günün Fırsatı, Bilgisayar, Tablet, gittigidiyor parfüm orjinal, gittigidiyor erkek parfüm, kol saati gittigidiyor, gittigidiyor bayan saat, gittigidiyor saat swatch, gittigidiyor sipariş iptal etme, gittigidiyor müsteri hizmetleri, alışveriş, satılık, ikinci el, alış veriş, araba, araç, cep telefonu, fotoğraf makinesi, giyim, elbise, bilgisayar, elektronik, saat, mücevher, ayakkabı, çanta, şehir indirimleri, kitap, dvd, bebek, oyuncak, fiyatı, toptan, fırsat, indirim, ucuz, en ucuz her şey burada.