HEPSİBURADA.COM HAKKINDA  1998 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktı. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldı. 12.000 m2'lik modern tesislerimizde çalışan 330’u aşkın genç ruhlu profesyonelle kısa sürede 3.5 milyona yakın kayıtlı üye ve 14.5 milyon toplam, 7 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaştı. Bugün online alışverişin lideri olarak; Deloitte ve Türkiye Bilişim Derneği gibi saygın kuruluşlarca elektronik ticaret sektörüne ilişkin verilen “Son 5 yılın en hızlı büyüyen şirketi” ve “En iyi online mağaza” gibi alanlarda çok sayıda ödülün sahibiyiz. Ayrıca; Inquision tarafından 2009 yılında yapılan “Online alışveriş alışkanlıkları” araştırmasına göre; ● En hızlı ● En güvenli ● En iyi kampanyaları sunan ● En yüksek oranda bilinen ● En çok alışveriş yapılan alışveriş sitesi hepsiburada.com! Online alışveriş merkezi Hepsiburada’da!Geniş bir ürün yelpazesi sunan Hepsiburada, Anne ve bebek ürünleri, oyuncak,Bilgisayar,cep telefonu, elektronik,ev elektroniği, beyaz eşya, fotoğraf makinesi, laptop,kamera, iç giyim, giyim, ayakkabı, takı, mücevher, mobilya,ev tekstili,parfüm,oto aksesuar ve yedek parça, kozmetik, sağlık, bakım, pet shop, gibi birçok kategoride online alışveriş merkezi Hepsiburada. 

 
 Hepsiburada.com ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
 Firma Kurumsal bir firmadır,
 
Hepsiburada
.com’da satışa sunulan tüm ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Tüm ürünleri üretici firma , ithalatçı firma veya distribütör firma garantisi altındadır ve ürünlerin servis hizmetleri yetkili servisler tarafından verilmektedir.
 Satın aldığınız ürünler
Yurtiçi Kargo ve Aras kargo ile Size Ulaşır.
 Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde hepsiburada.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.*
İade işlemi için göndereceğiniz ürünlerde eğer hediye ürününüz de varsa iade sırasında ana ürün ile birlikte hediye ürünü de bize göndermelisiniz.
 
İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da siteden doldurduğunuz bildirim formunuzla birlikte YURTİÇİ KARGO ile gönderim yapmanız gerekir.

Arama Kelimeleri:  canon fotoğraf makinesi, sony fotoğraf makinesi, en uygun fotoğraf makinesi, alışveriş sitesi, saç kurutma makinesi fiyatları,büro malzemeleri, ofis kırtasiye malzemeleri, mutfak malzemeleri, ev dekorasyon aksesuarları, dekorasyon ev ürünleri, cilt bakım malzemeleri, hepsi burada.com beyaz eşya, hepsi burada.com cep telefonları, hepsiburada çocuk, hepsiburada gözlük hepsiburada   musteri hizmetleri nedir? hepsiburada   hakkında, hepsiburada   güvenli mi? hepsiburada    kimin? hepsiburada   kampanyaları, hepsiburada   indirimler, neden? hepsiburada   iletişim, hepsiburada   ürünleri açıklamalar.