İNDİRDİK.COM HAKKINDAHediyelik eşya ve ilginç ürünleri indirdik ! indirdik.com, ile Fırsatlar ayağınıza geliyor! ilginç ürünler, inanılmaz fiyatlarla sizi bekliyor.İndirdik.com, size bir birinden ilginç ürünleri uygun fiyata sunan fırsat ve indirim sitesidir. Her gün öğle 12:00′da İndirdik.com yeni ürünüyle yeni bir güne başlıyor. İndirdik.com Gittigidiyor.com ‘un kurucularının da dahil olduğu güvenilir ve internet dünyasını bilen, Türkiye’deki e-ticaret sektörünün oluşmasında en başından beri büyük katkıları olmuş profesyonellerden oluşan genç ve dinamik bir ekiptir. indirdik.com ‘da yer alan ürünlerin satış süresi dolmaya başladığında satın almak için tıklamanız gereken “Bende İstiyorum “ butonu zıplamaya başlamaktadır. Bu şekilde ürünün stok durumu hakkında da bilgi sahibi olabilir, bitmek üzere olan ürünler tükenmeden satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir üyenin toplu ürün satın almasını önlemek ve daha çok üyenin söz konusu cazip avantajlardan faydalanmasını sağlamak için aynı üyenin aynı fırsat ürününü alabilme miktarı 9 ile sınırlandırılmıştır.

İndirdik.com 2007 yılından bugüne kadar ziyaretçilerine sıradışı indirimlerle ürünler sunan bir eticaret sitesidir.

Satılan ürünlerin büyük bir kısmını Indirdik.com'un kendisi ithal eder, bu operasyon sayesinde Indirdik.com ziyaretçilerine gerçekten indirimli fiyatlar ve memnun edici bir satış sonrası destek sağlamaktadır.

Indirdik.com'da satılan ürünlerde aracı yoktur. Yurtiçi ve Yurtdışı Üreticiden direk olarak tüketiciye sunulur.

Kurumsal Bilgiler

İndirdik Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş

Vergi Dairesi: Kozyatağı

Vergi Numarası: 478-051-9740

İndirdik.com'un Arkasında Kimler Var?

İndirdik Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından işletilen İndirdik.com aslında tahmin edildiğinden çok daha geniş bir ekip.

2007 yılından bugüne e-ticaret alanında faaliyet gösteren İndirdik.com bilişim teknolojileri ve girişimcilik alanında bir çok ödüle layık görülmüş, sektörün önde gelen işletmeleri arasındadır. 

İnternetten keyif alan, bilgisayar başında daha rahat nefes alabilen ve internet dünyasında faydalı bir değer oluşturmak için bir araya gelmiş genç bir ekibin her geçen gün kalabalıklaşarak oluşturduğu geniş bir ekip.

Gittigidiyor.com'un kurucularının da dahil olduğu güvenilir ve internet dünyasını bilen, Türkiye'deki e-ticaret sektörünün oluşmasında en başından beri büyük katkıları olmuş profesyonellerden oluşan ekibimiz her geçen gün size daha iyi bir servis sunabilmek için sabahları tatlı uykusundan kalkıyor, geceleri de kahve eşliğinde sizin için çalışıyor :) 

Neredeyiz?

İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi 
Gülendam (Şafak) Sokak 
Bina No:6 Kat:1
Seyrantepe/Kağıthane/İstanbul

 

Arama Kelimeleri: diş beyazlatma fırsat, fırsat cilt bakımı, dekoratif aynali saatler, en ucuz usb bellek fiyatları, tek ürün, en ucuz, LCD Televizyon, Spor, Kitap,ilginç ürün,hediye,günün fırsatı , indirdik  musteri hizmetleri nedir? indirdik  hakkında, indirdik  güvenli mi? indirdik   kimin? indirdik  kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.Günün fırsatı, İndirdik.com, indirdik.com, en ucuz alışveriş, fırsat, fırsat sitesi, ucuz elektronik, ucuz cep telefonu, uygun fiyat, en uygun fiyat, en uygun fiyatlar, günün fırsatları, her gün tek ürün, her günü fırsata çevirdik