KAFT.COM HAKKINDATişörtlere hayat veren kaft.co'nun tasarımlarını görmedim demeyin? Eğer değişik tişört tasarımlarına ilgi duyuyorsanız Kaft tam aradığınız giyim alışveriş sitesi. 2009 yılında kurulan Kaft.co, 41 farklı ülkede de tasarımlarını tişört meraklılarına sunmaktadır. İdealist bir fikirle yola çıkan kaft.co her tasarımının bir anlamı vardır. Sıradan değil biraz farklılıkları vardır. Kaft.co estetiğe ve kaliteye önem veren farkı size hissettirecek.tişört tasarımlarını uygulama fikir ile KAFT ortaya çıkmıştır. Her kaft tasarımının bir çıkış noktası ve kendine ait bir hikâyesi vardır. Fikri anlatan tasarımlar ortaya çıktığında üretilecek tasarım 3 temel kritere göre şekilleniyor. Her KAFT tasarımı: YARATICI, ÖZGÜN ve İÇİNDE BİR ANLAM taşıyor. Kaft.co mükemmel bir ürün ortaya çıkarmak için tüm detaylara özen gösteriyor, Ürünlerini Türkiye’nin sadece "Tişört" üzerine çalışan en büyük üretim tesislerinde üretiyor. Kullanılan kumaşlar 1. sınıf %100 pamuklu penyedir. Tişört üzerine yapılan baskılar "emprime"dir. Emprime, dijital baskılar gibi plastik hissi vermeyen, ayrıca hava alan bir baskı türüdür, desenin bulunduğu kısım terletme yapmaz. Kumaş ve baskılarında kullanılan boya içeriğinde insan sağlığına zararlı her hangi bir madde yoktur. şu an kaft.co bizim ana satış sitesidir. Bunun dışında özel tasarım ürünleri satan siteler dede yer almaktadır. KAFT ürünlerini yerinde incelemek için YKM Cevahir Mağazası - Mecidiyeköy - İSTANBUL ve Harikalar Dükkanı - Beyoğlu – İSTANBUL fizik mağazaları ziyaret edebilirsin; Kaft’ın tasarım ekibinin yaratıcılığının bir harikası olan tişört koleksiyonlarında kadın ve erkekler için birçok modeli bulma imkanınız var. Tek yapmanız gereken Tişörtünüzü seçmeye kara vermek.

Özel tasarım tişört markası-kaft tisort Türkiye e-ticaret 

 • ERKEK  kadın
 • TİŞÖRT
 • BASIC TİŞÖRT
 • KAPŞONLU
 • ÇANTA
 • POSTER
 • KAFT İLETİŞİM BİLGİLERİ

  KAFT ile ilgili herhangi bir konuda bilgi almak, istek, öneri veya şikayetler için aşağıdaki e-posta adresimizi de kullanabilirsin. 
  info@kaft.com

  Siparişleriniz ve kargolarınız hakkında bilgi almak için aşağıdaki e-posta adresimizi de kullanabilirsin.
  order@kaft.com

  KAFT Tasarım Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Ofis : Şehit Ahmet Sk. Mecidiyeköy İş Merkezi No:4/94 34387 Şişli/İstanbul 
  Tel: +90 212 2673634 
  Fax: +90 212 2673638

   

   

   

  Arama Kelimeleri:tshirt baskı nerede yapılır, tasarım tişörtleri, erkek t shirtler, Kaft t-shirt satış , kadın t-shirt, baskı tişörtler , Kaft farklı tişörtler , tişört baskı fiyatları, tshirt baskı , erkek tshırt modelleri , tişörtler , kaliteli tişört baskı , Kaft yaratıcı tişörtler Kaft mağaza , Kaft musteri hizmetleri nedir? Kaft hakkında, Kaft güvenli mi? Kaft kimin? Kaft kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.