KİĞILI.COM HAKKINDAErkek Hazır Giyimde Kiğılı’yı tanımayanınız yoktur. % 100 Türk sermayesi olan ve bir çok perakendecilik sektöründeki ödüllere sahip bu firma 1938 yılında kurulan firma kumaşlarının kalitesi ile bir çok Anadolu tüccarların tercih sebebi olmuştur.İlk Mağazasını Beyoğlu’nda açan Kiğılı Erkek Giyim üzerine odaklanmış bugün dünya üzerine yayılmış 300’e yakın noktasına haftada 200.000 adet üzerinde ürün gönderiyor. Kiğılı Yılın Perakende Kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Vitrin Tasarım Birincilik Ödülü, Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı Ödülü, Alışveriş Merkezlerinde En Çok Tercih Edilen Erkek Giyim Markası, İnsana Saygı Ödülü gibi pek çok ödüle sahip. Kiğılı amacı, kısa sürede dünya moda merkezlerinde hak ettiği konuma ulaşıp erkek modası denince akla gelen ilk on küresel markadan biri olması. Bugün Türkiye'nin illerinde ve ilçelerinde 185’i aşkın mağazası ve İstanbul’da 45 i aşan mağazası ile fiziki mekanlar dada siz kullanıcılarına hizmet vermektedir. Her erkeğin ihtiyaçlarına cevap veren marka Damatlık, Takım Elbise, T-shirt, Gömlek, Sweat Shirt, Pantolon, Ceket ,Mont ,Pardösü, Yelek, İç Giyim ürünlerinden bazıları olarak sıralaya biliriz. Ayakkabı, çanta ve saat gibi aksesuarlarla da giyim tarzınızı oluşturabilirsiniz. Kiğılı zamana ayak uydurarak online satışlara la Kiğılı ürünlerine ulaşamayanlara hizmet vermektedir. Kampanyalar ve Outlet kategorilerinde birbirinden uygun fiyatlı ürünler sizleri beklemekte. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmeniz.

 Elbette daha önce adımızı duydunuz. Çünkü biz 1938’den beri bu toprakların her köşesinde bir dost edindik. Anadolu’ya kumaş götüren tüccarlar uğrardı Beyoğlu’ndaki ilk mağazamıza… Sonra biz büyüdük, Türkiye’nin her köşesine hizmet kalitemizi ve güvenimizi götürdük. Tanıştığımız her insana söz verdik ‘’Kaliteli giyinmek için bize güvenin, sizi asla yarı yolda bırakmayız’’ diye. Gün geldi bu ülkenin sınırlarını aştık, dünyanın farklı noktalarına taşıdık sizlerden aldığımız ilhamla yarattığımız eşsiz koleksiyonlarımızı. Ama nereden geldiğimizi hiç unutmadık. Türkiye’de ve dünyada kazandığımız her ödülde, moda sektörüne kattığımız her yenilikte bizi biz yapanın bu söz olduğunu hep hatırladık. Önce Türkiye’nin vazgeçilmez erkek giyim markası olduk, ardından potansiyelimizi doğru değerlendirerek dünyaya açıldık. Kiğılı bugün dünya üzerine yayılmış 300’e yakın noktasına haftada 200.000 adet üzerinde ürün gönderiyorsa, elbette size verdiğimiz sözleri tuttuğumuz içindir. ‘’Peki bu gücün arkasında ne var ?’’ diye soracak olursanız cevabımız kısa ve net: çalışmak, çok çalışmak. İşinizi iyi yaparsanız, her geçen gün ününüz ağızdan ağza yayılır. Bir kurum düşünün ki; Yılın Perakende Kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Vitrin Tasarım Birincilik Ödülü, Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı Ödülü, Alışveriş Merkezlerinde En Çok Tercih Edilen Erkek Giyim Markası, İnsana Saygı Ödülü gibi pek çok ödüle sahip olsun ama asla onlarla yetinmesin. Dünya standartlarında üretim yapsa da her gün ar-ge’ye, insan kaynağına ve tasarıma yatırım yapsın. Bir kurum düşünün ki; rekabetin en sert olduğu Çin pazarında dünya moda devleriyle yarışsın ama her gün kendini daha da geliştirmek adına yeniliklere imza atsın. Hep gelişime, hep çeşitliliğe açık olsun. Kiğılı gibi dünya standartlarında bir erkek moda markasıyla yetinmesin, İtalyan kumaşların hakim olduğu Abdullah Kiğılı gibi yepyeni bir marka daha çıkarsın. Kiğılı, dünyanın moda devlerinden biri olma vizyonuna sahip olan kurumumuzun amiral gemisidir. Satın aldığınız her ürünümüz 1938’den bugüne taşıdığı değerleri kaybetmemiş, dünya piyasalarında rekabet edebilmesi için en yeni teknoloji ve en kaliteli işçilikle üretilmiştir. Kiğılı’nın her yeni koleksiyonu gün geçtikçe büyüyen, gelişen ve yetkinliklerini artıran ekibimizin sizi modanın kalbine götürdüğü bir yolculuktur. Kiğılı olarak amacımız, kısa sürede dünya moda merkezlerinde hak ettiğimiz konuma ulaşıp erkek modası denince akla gelen ilk on küresel markadan biri olmaktır.

Nedir

?

%100 Türk sermayesiyle erkek hazır giyim  ürünleri online alışveriş sitesidir.

Unvan

:

Kiğılı Giyim Ticaret A.Ş

Merkez :

Şeker pınar Mah. Otomotiv Cd. No:3 Çayırova Gebze / KOCAELİ / TÜRKİYE

Tel :

0 262 658 13 01

Faks :

0 262 658 90 89

İade :

Şekerpınar Mah. Otomotiv Cad. No:3 Çayırova Kocaeli (E-Ticaret Bölümü) / TÜRKİYE   0 212 689 08 16

E-Mail :

info@kigili.com.tr

Müşteri Hizmetleri :

 0 850 250 19 38

Arama Kelimeleri: Kiğılı Online Satış, kığılı, kiğılı , kiğılı erkek giyim fiyatları, kiğılı pantolon,kığılı t shirt,kığılı t shirt,kığılı takım elbise,kiğılı sweatshirt,kiğılı palto,kiğılı erkek giyim,kiğılı gömlek abdullah kiğılı kimdir,kiğılı merkez iletişim,kiğılı harfli kol düğmesi, kiğılı gömlekler, kiğılı kampanya, kiğılı takım elbise, kiğılı mağazaları, kiğılı damatlık, kiğılı takım elbise fiyatları   mağaza , Kiğılı müşteri hizmetleri nedir? Kiğılı hakkında, Kiğılı güvenli mi? Kiğılı  kimin? Kiğılı kampanyaları, Kiğılı indirimler, neden Kiğılı   ? iletişim ürünleri açıklamalar.