KİP | Erkek Giyim - Takım Elbise, Gömlek, Triko   -KİP |  Erkek Gömlek Modelleri  KİP |  Erkek Giyim Modelleri 

KİP.COM.TR HAKKINDA1978 yılında kurulan KİP, Türkiye’deki ilk ve geniş çapta klasik erkek giyim firmalarından biridir. Türk erkeklerinin giyim tarzına, yenilikçi tarzı ile ürünlerin tasarımdan dikim tekniğine kadar birçok alanda imza atan KİP, Erkek giyimde de ürünlerinin kalitesi ve zengin koleksiyon içeriği ile erkek giyim sektöründeki haklı yerini korumaya devam etmektedir. Kendine özel müşteri kitlesi oluşturmuştur. 1998 yılında Gürmen Group’a katılarak üretim gücünü artıran KİP, 2006 yılı itibarıyla daha da güçlenmek için atağa kalkarak yurtiçi ve yurtdışındaki tasarım ve üretim alanlarına yaptığı büyük yatırımlar ile güçlendi. Erkeklerin her giyim zevkine ve talebine uygun tasarımlarla, yenilikçi, güvenilir, iddialı ve en önemlisi ulaşılabilir moda markası oldu. Kip mağazalarının olmadığı yerlerde müşterilerine ulaşabilmek adına online mağazasını açarak siz müşterilerine bir tık kadar yakın olmayı başardı. Kip İlkbahar-Yaz ve sonbahar –kış Koleksiyonu'nda erkekleri şık, dinamik, modern ve renkli tasarımlar la dikkat çekiyor. Farklı tarzlardaki erkekler için son derece şık ve trendy kombinler, yeni sezonda KİP erkeğini her yerde ayrıştıran bir unsurdur. Geniş ürün gamına sahip olan % 100 yerli sermayeli kip.com.tr için yapmanız gereken sadece siteyi ziyaret etmeniz yeterli..

Türkiye’de büyük çapta ilk klasik erkek giyim firmalarından biri olan KİP, 1978 yılında kuruldu. Türk erkek giyim sektöründe, yenilikçi duruşuyla tasarımdan dikim tekniğine kadar bir çok alanda ilkleri başaran KİP, kalitesi ve koleksiyon zenginliği ile uzun yıllardan bu yana sektördeki haklı yerini korudu. Güven ve kalite konusunda marka sıralamalarında her zaman ilk sıralarda yer alan KİP, kurulduğu günden bugüne yatırımlarını büyüterek ve ürün gamını derinleştirerek geniş bir müşteri kitlesine kavuştu.

1998 yılında Gürmen Group’a katılarak üretim gücünü artıran KİP, 2006 yılı itibarıyla güçlü bir büyüme stratejisi izleyerek atağa kalktı, yurtiçi ve yurtdışındaki yapılanmasını revize etti, tasarım ve üretim alanlarına yaptığı büyük yatırımlar ile güçlendi. Her zevke ve talebe uygun tasarımlarla, yenilikçi, güvenilir, iddialı olduğu kadar mütevazı ve ulaşılabilir moda marka algısını güçlendirdi. KİP, klasik giyimdeki kalitesi ve tasarım gücüyle haklı ününü bugün de sürdürürken, hızla değişen dünya modasına ve taleplerine göre, kendisini sürekli yenileyerek casual koleksiyon yelpazesini genişletti.

Ulusal ve uluslararası sektördeki gelişmeleri yakından takip eden KİP, tasarım odaklı, inovasyona önem veren ve erkek modasına değer katacak ürünler geliştiriyor. Türkiye ve dünya pazarlarında yeni açılımlar hedefleyen KİP güçlü imajını, köklerinden aldığı değerlere sahip çıkarak, ancak asla geçmişte kalmayarak ve daima günün gereksinimlerine göre yenilenerek sürdürüyor.

İstanbul Merkez Ofis
Müşteri Hizmetleri

Hafta içi 08:00-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

İnsan Kaynakları

 

 

Arama Kelimeleri: yeni sezon erkek giyim, kip takım elbise fiyatları ,takım elbise, takım elbise, takım elbise gömlekleri, gömlek modelleri, gömlek, uzun kollu gömlek, erkek yelek, erkek ceket modelleri, kip deri ceket, erkek ayakkabı modelleri, spor takım elbise ,kip, kip yeni sezon, smokin, erkek gömlek, takım elbise, kravat, papyon, ceket, erkek pantolon, erkek çanta, erkek cüzdan, erkek giyim, fular, kol düğmesi, erkek triko, erkek kazak, erkek giyim, erkek kombin ,elbise kombinleri, erkek giyim, online satış giyim, marka giyim online satış , kip mağaza , kip musteri hizmetleri nedir? kip hakkında, kip güvenli mi? kip kimin? kip kampanyaları,kip indirimler, neden kip ?, kip iletişim,kip ürünleri ,kip açıklamalar.