KLIKSA.COM HAKKINDA:  Kliksa ve Ucuza elektronik eşya Sabancı Holding'in iştiraki olan Klik İç ve Dış Ticaret A.ş.'nin internet sitesi olarak 2012 yılında kuruldu. Tüketici elektroniği, ofis ürünleri, kitap ve kırtasiye ürünlerini en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla tüketicilerine sunmayı amaçlayan kliksa.com, yüzlerce markanın on binlerce ürününü tüketicileriyle buluşturuyor. Yakın zaman içinde, pek çok farklı kategoriyi de ürün gamına ekleyecek olan kliksa.com'da, her güne özel kampanyalara, 12 aya varan taksit seçenekleri ve en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsin. İndirim oranları ile sahip olmak istediğiniz ürünlerin zengin ürün seçeneğine, kapsamlı ürün bilgilerine Kliksayı tıklayarak sahip olabilirsiniz. TV & Görüntü Sistemleri,Telefon,Bilgisayar,Notebook, Tablet, Anne & Bebek & Oyuncak, Beyaz Eşya, Elektrikli Ev Aletleri, Konsol & Oyun, Fotoğraf & Kamera,Saat & Gözlük & Aksesuar ve bir çok kategori altında yeni teknolojik ürünleri bir arada görebilirsiniz. Günlük yapılan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ama günün fırsatında ürünü almak için acele etmeniz gerekebilir. Çünkü sınırlı sayıda ürünler gün fırsatına konur. Bu teknoloji ürünlerinin merkezi olan Kliksa’dan teknoloji ile tanışmak için siteye bir göz atmanızda yarar var. Yada Sitemizin sol tarafında sizi doğrudan yönlendirecek kategori seçeneklerine tıklayarak aradığınız ürün sayfasına hızlıca ulaşabilirsiniz. Sabancı Holding’in iştiraki olan Kliksa İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin internet sitesi olarak 2012 yılında kuruldu. Sahip olduğu geniş ürün gamını cazip fiyatlarla ve Sabancı güvencesiyle tüketicilerine sunan kliksa.com, televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, bilgisayar, beyaz eşya, spor ve outdoor, anne, bebek ve oyuncak, oto aksesuarları, züccaciye ve ev düzeni, saat, gözlük ve aksesuar gibi kategorilerde iki yüz elli bini aşkın ürünü bünyesinde bulunduruyor. Bu ürünlere her gün yenilerini ekleyerek ürün yelpazesini genişletmeye devam eden ve ürünlerinin tüketicilere her zaman hızlı şekilde ulaşmasını hedefleyen kliksa.com'da, her güne özel kampanyalara; 9 aya varan taksit seçenekleri, cazip fiyatlar ve Sabancı güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

 

 

İletişim

Kliksa İç ve Dış Ticaret A.Ş

Çağrı Merkezi : 444 57 56

Kliksa Genel Müdürlük : 0216 369 55 72

Merkez Adresi: Batman Sok. No:18 Sahrayıcedid / Kadıköy - İstanbul

Sorularınız ile ilgili Çağrı Merkezi'mizi (444 57 56) arayarak veya aşağıdaki İletişim Formundan bize ulaşabilirsiniz.

Depo Adresi: Barış Mahallesi 1804 Sok. No:5 Posta Kodu 41410 Gebze - Kocaeli

 Tüm Kategoriler TV & Görüntü Sistemleri Telefon Bilgisayar Beyaz Eşya Elektrikli Ev Aletleri Anne & Bebek & Oyuncak Oto Aksesuarları Mutfak ve Ev Gereçleri Spor & Outdoor Kozmetik Kişisel Bakım Oyun ve Oyun Konsolu Saat & Gözlük Mobilya & Dekorasyon Altın & Takı & Mücevher

 

 

 

 

 

 

 

 

 

• kliksa iletişim, kliksa kimin, kliksa telefon numarası, kliksa güvenilir mi, Kliksa.com E-Ticaret, Saatler fırsatları kliksa, Akıllı Saatler ve Giyilebilir Teknoloji, kliksa müşteri hizmetleri, Kliksa Kampanyası, beyaz eşya, beyaz eşya fırsatları, beyaz eşya kampanyaları, beyaz eşyakliksa, beyaz eşya modelleri, oto_aksesuarlari, Kliksa Kol Saati , Orijinal erkek kol saati modelleri , Spor Aletleri, Spor Malzemeleri ,Elektrikli Ev Aletleri, En Akıllı Telefonlar, Günün Fırsatları, Notebook Fırsatları, Ücretsiz Kargo Fırsatır.