Arama Kelimeleri: love my body abiye,Love my body kaban ,adil işık love my body , love my body nişantaşı, hirka modelleri, trench coat modelleri,kaban, uzun elbise modelleri, gunluk elbise, elbise etek modelleri, yeni model elbiseler, love my body adl, elbise kombinleri, giysi modelleri , bayan elbiseleri, Büyük Beden, büyük beden bluz, love my body mağaza , love my body musteri hizmetleri nedir? love my body hakkında, love my body güvenli mi? love my body kimin? love my body kampanyaları, love my body indirimler, neden? love my body iletişim, love my body ürünleri açıklamalar.

 lovemybody.com.tr | Love My Body Online Satış‎ | Love My Body Online Satış 36-50 Beden %70'e Varan İndirimler. Love My Body Yeniler Koleksiyon

LOVEMYBODY.COM HAKKINDAAdil Işık Group olarak; Love My Body, adl, Codentry ve Night Zoom markaları ile oluşan marka kimliği Yurtiçi ve Yurtdışı satış noktalarında müşterileri ile buluşmakta. Modayı yansıtan ürünleri kendine özgü tasarımları ile bayan müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır. şık kadınları adL ile ön plana çıkaran tasarımları, Codentry ile iddialı, enerjik ve canlı stili, Love My Body’le modanın, trendini + beden tasarımları, Night Zoom'un el işçiliği ve özenli materyaller kullanılarak hazırlanan gece koleksiyonu markanın koleksiyon oluşturmadaki en önemli unsurlarıdır. Günün her saati çalışan işten arta kalan zamanlarını özel zamanlarına ayıran bayanlar için Adil Işık Tüm bu koleksiyonlarda kullanılabilecek aksesuarlar tamamlamaktadır. Marka kalitesini güçlendirirken maliyetini düşürecek teknolojik yatırım yaparak ürünlerinin %90'nı yerli üretimdir ve firma 10.000 kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Adil Işık Group markaları; Türkiye’de ve yurtdışındaki satış noktaları ile Türkiye'nin emeğini yurtiçi ve yurtdışında gururla temsil etmektedir. Türkiye’nin hemen her şehrinde bulunan mağazaları olmasına rağmen bu mağazaların olmadığı ve kaliteli giyinmeyi seven bayanlar için online alışveriş sitesinde hem özel kampanyalara, hem de ürünlerine ulaşmanız mümkün.
İLETİŞİM

Adil Işık Hazır Giyim San. ve Tic. Aş.
Cendere Yolu No:23 Kağıthane İstanbul

Telefon : 444 3 235
E Posta : online@lovemybody.com.tr

 

Öneri ve eleştirileriniz için 
Müşteri Hizmetleri Hattı 444 3 235