MARKAFONİ.COM HAKKINDATürkiye’nin ilk özel alışveriş sitelerinden olan Markafoni 2008 yılında kuruldu. Bugün Türkiye’deki en büyük online alışveriş sitelerinden biri olmayı başarmıştır. 1000’den fazla çalışanıyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Devamlı faal olan sanal mağazada adını duyduğunuz yerli ve yabancı birçok ünlü markaların ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Markofoni’den alışveriş yapmayan veya hiç tanımayanımız kalmamıştır. Bilmeyenler için açıklayalım! Sitede sadece bu alışveriş kulübüne üye olanlara; ünlü markaların sınırlı sayıdaki ürünlerini belli saat veya gün dilimlerinde indirim fırsatı olarak sizlere sunuyor. Ücretsiz üye olunan sitede yok artık dedirtecek ürünler ve kampanya fırsatları ile karşılaşıyorsunuz. Siz yayınlanmakta olan fırsatları incelerken! Zaten belirli sayıda olan ürünlerin sitenin çok ziyaretçisi olması nedeni ile kısa sürede bittiğini görebilirsiniz. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Bu fırsatları yakalamak için tek yapmanız gereken siteye üye olmak.

Online moda ve lifestyle’ın ikon markası haline gelen, Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü 2008 Mart ayında kuruldu. Giyim, aksesuar, kozmetik ve dekorasyon başta olmak üzere pek çok kategorideki seçkin markaları üyelerine özel avantajlı fiyatlarla sunmak üzere yola çıkan Markafoni, tüketiciler tarafından kısa zamanda çok sevildi ve hızla büyüdü.

“VIP Müşteri Hizmetleri” desteği ile müşteri hizmetlerine büyük önem veren Markafoni, başarılı pazarlama ve iletişim stratejileri dahilinde birçok ödüle layık görüldü. Markafoni Grubu'nun tamamı 2014 yılındaki satın almayla Naspers Grubu'nun sahibi olduğu Güney Afrikalı MIH Allegro BV bünyesine dahil oldu. Online e-ticaret platformlarının yanı sıra ücretli TV ve ilgili teknolojiler ile basılı medyası da bulunan Naspers 129 ülkede faaliyet göstermektedir.

VİPİNDİRİM ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 
Ayazağa Cad. No:4 Uniq İstanbul Plaza: B2 / Kat:3 / Maslak Sarıyer 
Ticaret Sicil No: 661076 
Sorumlu kişi: Erkan Uzunoğlu 
0850 300 18 47 

 

Markafoni kampanyaları, markafoni elbiseler, markafoni abiye modelleri, markafoni çocuk, markafoni nevresim, markafoni mutfak gereçleri, markafoni bebek, markafoni giyim modelleri, derimod ayakkabı online alışveriş, siyah inci iç giyim, en iyi iç çamaşırı, bambi ayakkabı al, ayakkabı kampanyalar, pierre cardin ayakkabı kampanya, pıerre cardın deri mont, pıerre cardın iç çamaşırı, markaları, indirimleri, fırsatları, indirim, indirimler, kampanyalar, alışveriş kulüpleri, private shoping, alışveriş kulübü,özel Alışveriş Sitesi ,markafoni, moda, giyim, alışveriş, online alışveriş, Dünyaca ünlü seçkin moda markalarına ait giyim, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, kozmetik, teknoloji, oyuncak ve dekorasyon gibi geniş skalada ürünleri %90’a varan indirimlerle üyelerine sunuyor