MEDIAMARKT.COM.TR HAKKINDABakmadan Almam Diyenlerdenseniz. Media Markt Almanya’da bir ilk olarak, bütün elektronik ürünleri tek çatı altında toplayarak 70′li yıllarda, kuruldu. Elektronik market konsepti olarak Avrupa’da hiç denenememiş olan mediamarkt, Helga ve Erich Kellerhals, Walter Gunz ve Leopold Stiefel isimli dört girişimci tarafından Almanya Münih’te hayata geçirildi. Media Markt, bütün elektronik ürünleri bir arada görebilmenizi sağlayan, geniş alanına kurulmuş mağazalar zincirinden oluşmaktadır Media Markt Mağazaları Teknoloji severlerin ilk tercihlerindendir. Bu mağazalarında aradığınız her türlü elektronik ürünü kolayca bulmanız mümkün. Media Markt’ın Türkiye’nin haricinde Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İ panya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Yunanistan, İsveç, Rusya, Çin’de mağazaları bulunuyor. İ stanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Mersin, Adana, İzmir, Antalya ve Kayseri’de Media Markt’ın Türkiye’deki, mağazaları sizlerin ziyaretini bekliyor. Bulunduğunuz yerde bir mağaza yoksa Media Markt mağazalarınızdaki tüm ürünlerin aynısını online satış mağazası olan web sayfasından online olarak da satın alabilirsiniz. Media Markt sanal mağazasında özel indirim kampanyalarını da görebilir ve alabilirsiniz Media Markt, 14 gün iade hakkı olan ve eğer Media Markt’tan alınmış bir ürünün aynısını daha düşük fiyata bulursanız, Media Markt, size bu fiyat farkının 2 katını ödüyor.Sadece tek yapmanız gereken siteyi tıklayarak almak istediğiniz
 

 

Kim peki bu mediamarkt?

mediamarkt, 2013 yılında deneyimli bir ekiple “online outlet merkezi” fikriyle kurulan bir alışveriş sitesi. “Bir tane daha mı?” dediğinizi duyar gibiyiz. Ama mediamarkt bildiklerinizden biraz farklı. Öncelikle mediamarkt tamamen kendine has dili olan bir outlet alışveriş sitesi.

Baktığımızda gördük ki kimse müşterisiyle samimi bir dilde konuşmuyor. Çünkü samimi olmak için onu tanımak gerekir. Biz müşterilerimizi tanıyoruz ve tasarımda da tamamen kullanıcı dostu bir arayüzle karşınıza çıkıyoruz. Her detayı ince ince düşünülmüş, kolay kullanımı sayesinde kafa karıştırmayan renkli bir tasarım.

Ve geldik mediamarkt’nun en önemli özelliğine. mediamarkt, piyasadaki en iyi markaların ürünlerini siz değerli tüketicilerine en uygun fiyatlarla sunabilmek adına çalışıyor ve bunu da herkesten farklı bir teknikle yapıyor. Nasıl mı? Aynı ürün için birkaç farklı fiyat kategorisiyle… O ne demek derseniz; bir ürüne farklı farklı fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.Mesela “kutusu açık olsun benim için fark etmez” derseniz, istediğiniz ürüne indirimli bir şekilde sahip olabiliyorsunuz.

“Varsın kullanım kılavuzu da olmasın” derseniz, o zaman çok daha indirimli alabiliyorsunuz. “Ürün hatalı üretilmiş ama marka kendisi onu sıfırlayıp tekrar kutulamış, ne fark eder?” derseniz de çok çok daha ucuza o ürüne sahip olabiliyorsunuz. İşte bu fiyat kategorilendirmesi mediamarkt’yu diğer alışveriş sitelerinden farklılaştıran bir sistem. Yani mediamarkt, sizin o çok istediğiniz ürüne sahip olabilmeniz için çalışıyor. mediamarkt ile sizin de mutlu sona ulaşmanız dileğiyle iyi alışverişler diliyoruz.

mediamarkt Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş.


 

e-posta: musterihizmetleri@mediamarkt.com

Telefon: 0850 2013 300 (Hafta içi 08:30-17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Arzu ederseniz mesaj bırakabilirsiniz. Mesajınıza, takip eden ilk mesai günü dönüş yapılacaktır.)

Adres:  Gülbahar Mh. Altan Erbulak Sk. No 14 Şişli/Mecidiyeköy

Lojistik Operasyon Merkezi: Gülbahar Mah. Oya Sok. Tümer Plaza No: 7 Giriş Katı Daire: 2 Mecidiyeköy / Şişli

Lütfen iade ürünlerinizi Lojistik Operasyon Merkezimize gönderiniz.

 

 

 

mediamarkt müşteri hizmetleri , mediamarkt hediye çeki, mediamarkt iletişim, mediamarkt indirim kodu, mediamarkt kimin, mediamarkt şikayet, mediamarkt lg g2, media markt, akıllı telefon, telekom, elektronik, en çok satılan ürünler, mediamarkt güvenilir mi, samsung galaxy note 3, akıllı telefonlar, samsung galaxy , erkek parfümleri, bulaşık makineleri, a enerji sınıfı 3 programlı bulaşık makinesi, seri sonu, outlet, ürünler, elektronik, lcd, cep telefonu, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, notebook, tablet, mediamarkt group bünyesindeki mediamarkt.com, müşterilerine piyasanın en iyi markalarını en uygun fiyatlarla sunuyor