MİNİROME.COM HAKKINDA: Annelerin en kıymetlileri bebeklerdir bunun ışığında Aralık 2013’te tamamladık ve minirome.com sitesini hayata geçti. Anne-bebek alışverişinde online faaliyet gösteren diğer bebek sitelerinden farklı olarak temel prensibi firma ile iletişime geçen herkesi memnun edebilmek ve onların yaşadığı alışveriş deneyiminden mutlu ayrılmalarını sağlamaktır. Zengin ürün yelpazesi size ve bebeğinize uygun olan ürünü indirimli fiyatlarıyla alabilirsiniz., bizimle eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.devam sütleri, bebek bezleri, bebek şampuanları, pişik kremleri, buhar ve nem makinaları, çatlak kremleri, ıslak mendiller, banyo ve saç bakımı, vücut kremleri, güneş kremleri, ağız ve diş sağlığı, hijyenik pedler, anne güvenlik ürünleri,bebek bakım ürünleri, fırca ve tarak, tırnak ve el bakımı, parfüm ve kolonyalar, diş fırçası ve macunu, kategorilerinden bazılarıdır.chicco ,bebedor, wee gibi markaların oyuncakları sizin sevimli çocuklarınızı bekliyor. siteyi ziyaret ederek hiç bir şey kaybetmediğinizi göreceksiniz.

AYMESA DANIŞMANLIK TURİZM GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 75. Yıl Mahallesi Toptancılar Sitesi A-4 Blok No:17 Odunpazarı/Eskişehir 0 (850) 303-0-310 E-Posta : info@minirome.com

Arama Kelimeleri: oyuncak bebekler,çocuk giyim,çocuk kıyafetleri,kız çocuk kıyafetleri,bebekbezi,bebe giyim,can bebe bebek bezi,en iyi bebek bezi,yeni doğan bebek bezi,bebe şampuanları,bebek arabası markaları,bebek emzikleri,bebek biberonları,bebek bakım seti,prima yenidoğan,Anne, Bebek Bezi, Mamalar, Emzirme, Beslenme, Bebek Araçları, Bakım Sağlık Banyo, Oyuncak, Özel Setler, minirome mağaza , minirome musteri hizmetleri nedir? minirome hakkında, minirome güvenli mi? minirome kimin? minirome kampanyaları, minirome indirimler, neden? minirome iletişim, minirome ürünleri açıklamalar.