MODASAAT.COM HAKKINDAVakit nakittir. Eğer sizde vakit'e değer veren, saat benim tarzımdır ve saatsiz yapamam diyen kişilerdenseniz her türlü zevkinize uygun saat ihtiyacınızı karşılamaya yönelik kurulmuş bir saat satış sitesidir. Sitede 100 yüz orjinal saatlerin uygun fiyata satılması ihtiyaç duyulan duyulan bay ve bayan unisex saatleri rahat ve uygun koşullarda temin edebilirsiniz. Kumbara Bilişim, insana yatırımın önemini iyi anlayarak çalışan tüm personeline bir aile yakınlığını aynı zamanda da kurumsal ciddiyetin önemini vurgulamıştır. Tüm ekibiyle ciddi bilgi birikimi, tecrübesi, özveri ve müşterisine değer veren bir ekip çalışması ile 2005 yılından bu yana tamamen müşterilerinin birbirlerine tavsiyesi ile iş yapmıştır. Kumbara Bilişim, 8 yıldır saat sektöründe verdiği hizmetlerle hem pek çok müşteri hem de ciddi sektörsel bilgi birikimine sahip olmuştur. Kumbara Bilişim, tüm ürün tefariğinde orijinal ürün kalitesini müşterilerine yaşatmakla beraber sağladığı güveni ürünleri Türkiye yetkili distribütörleri ile yetkili ithalatçı firmalardan tedarik ederek, müşterilerini memnun ederek sağlamıştır. Bu sayede sektörümüzdeki en yüksek müşteri bağlılığına sahip olma yolundayız. 2005 yılından bu yana hem en uygun fiyata en kaliteli ürün gamını sunmanın gururunu yaşarken aynı zamanda sektörde pek çok ilke imza atmıştır. Bünyemizde müşteri hizmetleri için çağrı merkezimiz, sevkiyatlar için lojistik merkezimiz, müşteri sorunları için müşteri memnuniyet birimimiz ile geniş bir kadro ile çalışmaktayız. Erkek, kadın, unisex ve fırsat kategorilerinde saat çeşidi ile kapsamlı saat sitesi olan modasaat.com dünyaca ünlü saat markalarını siz saat severlerle buluşturuyor. Sitede kesinlikle orijinal olmayan, ikinci el,teşhir veya Türkiye'ye kaçak olarak getirilen ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Aradığınız bay ve bayan saat markalarına bir tıkla ulaşabilirsiniz. Sitede satılan markalı saatlerden bazıları şunlardır: Adıdas ,Armanı Exchange ,Balmaın ,Beverly Hılls Polo ,Burberry ,Candıno ,Casıo ,Cerrutı ,Cıtızen ,Dıesel ,Dkny ,Emporıo Armanı ,Fossıl ,Guess Collectıon ,Harley Davıdson ,Lacoste ,Momentus ,Nautıca ,Welder firmanın sattığı orjinal markalardan bazılarını sayabiliriz.

Modasaat.com ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !

 Firma Kurumsal bir firmadır, üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
 Moda saat sadece %100 orjinal ürünler satar.Satmış olduğu tüm ürünler distribütör veya ithalatçı firmalar tarafından getirilen ürünlerdir.Ürünleri orjinal kutu ve garanti kartıyla beraber gönderir.
 Moda saatte yapacağınız tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.Kargonuz, siparişiniz elimize ulaştıktan sonra 24 saat içinde MNG Kargo ile gönderilir.
 Sitede satılan tüm ürünler Türkiye Distribütörleri ve ya İthalatçı Firmaları garantisi altındadır. Yine sipariş edilen tüm ürünler bu garanti kartları ile birlikte gönderilmektedir.Modasaat.com üzerinden satın aldığınız tüm ürünler 2 yıl garantilir.
 Siparişiniz size ürün faturası, onaylanmış garanti belgesi ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmektedir. Hepsi orjinal üründür.
 7 Gün içerisinde iade ve değişim hakkı: www.modasaat.com üzerinden almış olduğunuz ürünleri size ulaştıktan 7 gün içerisinde ürünün orijinalliğini bozmadığınız ve kullanmadığınız taktirde hiçbir mazeret belirtmeden iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz. Ürün değişimi talebinizden önce çağrı merkezimizden (0850 333 66 32) detaylı bilgi alabilirsiniz.Ürünün tekrar kullanılabilirliği veya satılabilirliği bozulmuş ise değişimi yapılmaz.Değişim yapılacak ürünlerde kargo ücreti gönderene aittir. Değişim yapılacak ürün kutu ve içeriğiyle aynen gönderilmelidir. (Fatura, kutu, garanti belgesi, kullanım kılavuzu..)
 
 Ürün değişimi talebinizden önce çağrı merkezimizden (0850 333 50 75) detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünün tekrar kullanılabilirliği veya satılabilirliği bozulmuş ise değişimi yapılmaz. Değişim yapılacak ürünlerde kargo ücreti gönderene aittir. Değişim yapılacak ürün kutu ve içeriğiyle aynen gönderilmelidir. (Fatura, kutu, garanti belgesi, kullanım kılavuzu..)
 

Modasaat.com'da Geçerli kredi kartları
 Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Modasaat.com' a güvenebilir miyiz? 
  
Modasaat.com mağazasından alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini, ilk planda tutmaktadır. Bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı Departmanı mevcuttur.. Bu yüzden, modasaat.com ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 

 

  Modasaat.com İLETİŞİM

 

  Modasaat.com NEREDE ?

Nedir

?

Saat mağazalarının sezon fazlası ürünlerini çok uygun fiyata tedarik ederek, bir çeşit outlet saatçilik hizmeti veriyor.

 

 

Unvan

:

Kumbara bilişim

 
Merkez :

Atatürk Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Cad. Gürbüz Sok. No:1/5 Ümraniye /İSTANBUL

 
Tel :

0 850 333 50 75

 
Faks :

0 216 329 02 35

 
İade :


-

 
E-Mail :

info@modasaat.com