Diğer Alışveriş Kulüp Siteleri

 

MORHIPO.COM HAKKINDABir Boyner Holding girişim olan Morhipo yerli ve yabancı markaları ve iletişim konusunda alışveriş kulüpleri arasında müşterilerine çok önem veren kampanya sitelerden biri. Morhipo, 2011 yılından güne moda isim yapmış en iyi markaların Sezon ürünlerini yıl boyu sizinle buluştururken, Özel İndirim Kulübü kategorisinde ise Yok artık dedirtecek fırsatları yakalayabileceğiniz kampanyaları bir tık uzağınıza taşıyor. Moda dünyasında adını duyduğunuz dev markaların tasarımlarını , tekstil, ev-tekstili, çocuk giyimi, ayakkabı ve çanta, elektronik eşya, takı, kozmetik, oyuncak kısacası ihtiyacınız olan her şey ve daha fazlasını en uygun taksit imkanları ile güvenli bir ortamda evinize getirmekten mutluluk duyuyor. Müşterilerine önem veren Morhipo sizleri her zaman mutlu edecek sonuçlarla dönüyor. Bun bizler site olarak kefiliz. Neden? Bunun sebebini şu şekilde izah edebiliriz. Morhipo üyesi olan kullanıcılar zaten biliyor. Bizim amacımız yeni üye olacakları aydınlatmak sözün kısası neden sorusunu size kısaca izah edelim. Siteye üye oldunuz ve bir ürün aldınız Mesela çok hoşunuza giden Altın Yıldız Marka bir gömleğin 120 TL den 25 Tl’ye düşen gömleklerinden 4 tane aldınız (Bu arada aradaki indirim abartı değildir!) ve ürünlerin gelmesini bekliyorsunuz. 1 veya 2 Gün sonra sizi Müşteri hizmetlerinden arayarak beğendiğiniz 2 gömleği gönderemeyecekleri çünkü gelen partide imalat hatası olduğunu sizi mail yoluyla değil dikkatinizi çekmek isteriz Telefonla arayarak özür diyorlar ve o iki gömleğin ücretini zaten siz konuşurken iade etmiş oluyorlar. Üstüne özür mahiyetinde kullanabileceğiniz bir miktar (10-20 TL gibi ) ücreti de hediye ediyorlar. Bu deneyimi ve alışveriş zevkini yaşamak için sadece yapmanız gereken siteye üye olmak !

Biz Kimiz?

2011’de Boyner Holding çatısı altında kurulduk. Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede topladık. Yeni Sezon Bölümü’nde mağazalarla aynı zamanda binlerce seçkin markaların ürünlerini sunarken, Özel İndirim Kulübü’nde %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev&yaşam kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. 

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize Boyner Holding güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Zamanında teslim

Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, İstanbul içinde 24 saatte, İstanbul dışında 48 saatte yerine ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz. 

Yeni Sezon ve Özel İndirim Kulübü Tek Sitede

Yeni Sezon Bölümü’nde binlerce seçkin markanın ürünlerini mağazalarla aynı anda sunuyor, Özel İndirim Kulübü’ndeyse üyelerimizi %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyalarla buluşturuyoruz. 

Tek sepet, tek kargo ücreti

İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz. 

İade kolaylığı

Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.* 

Paylaştık

Sivil toplum kuruluşlarını destekliyoruz. “En Güzel Alışveriş Bahanesi – Paylaştık” projesi kapsamında yapılan alışverişlerden elde edilen gelirin tamamını, sivil toplum kuruluşlarına aktarıyoruz. 

Hipo Para

Morhipo’dan yapılan alışverişlerde harcadıkça biriken “HipoPara” ile bedava alışveriş imkanı sağlıyoruz.

Müşteri Hizmetleri : (0212) 366 04 99 Faks : (0212) 335 83 93


 

Unvanı : FIRSAT ELEKTRONİK TİC. VE SAN. A.Ş.


 

Adres : Büyükdere cad. No:237 Noramin iş merkezi K:4 D:414 Maslak / İstanbul

Müşteri Hizmetleri Sorumlusu : Hasan Uzmanoğlu


 

İstanbul Ticaret Odası Sicil Numarası : 750984


 

Yer Sağlayıcı : Superonline

Üyesi olunan İT

Morhipo Kampanyalar, Özel indirim Kulübü, ayakkabı çanta kampanyaları, klasik elbiseler , beymen çanta indirim , morhipo iç giyim kampanyaları, morhipo spor ayakkabı kampanyaları, morhipo.com giyim kampanyaları , morhipo etek modelleri , morhipo abiye fiyatları , ayakkabı markaları, iç giyim markaları , iç giyim aksesuarları , morhipo çocuk giyim , morhipo.com çanta , spor gıyım erkek , morhipo kadın giyim , morhipo parfüm, morhipo musteri hizmetleri nedir? morhipo hakkında, morhipo güvenli mi? morhipo kimin? morhipo kampanyaları, morhipo indirimler, neden? morhipo iletişim, morhipo ürünleri açıklamalar.