Bebek-Anne ve Oyuncak Mağazaları 

PANCO.COM.TR HAKKINDATicari hayatına 1978’de Eminönü’nde Sultan hamam’da toptan satış ile başlayan firma 1984 yılında markalaşmaya giderek Şişli’de ilk Panço Mağazasını açmıştır. Bu süreç içersinde bu gün 80 mağazaya ulaşmıştır. Panço markası olarak 35 yıldır çocukların hayatınızda yer alan firmada tek ilkesi “Çocuklarımız için hem kaliteli hem de sağlıklı üretim”. Diyen firma tüketicilerinin güvenini kazanmıştır. Zengin koleksiyona sahip ürünleri ile sadece Türkiye’de değil Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde yaşayan çocukları da giydirmekte. Firma kendi markasının yanında WINX , BEN10, SÜNGER BOB, PEPEE ve FENERBAHÇE gibi lisanslı ürünleri de üretiyor. (0-24 AY)yaşta T-Shırt,Tulum,Gömlek,Sweatshırt, Mont- Kaban,Yağmurluk, ayakkabı ürünlerinde kız ve erkek çocuklarınız için aradığınız ürünleri yılların köklü firmasında uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Panço’nun ticari hayatı 1978 yılında, toptan satış ile Eminönü Sultanhamam’da başlamıştır.

Ticari hayatına başladığı ilk andan itibaren güçlü bir başarı ivmesi yakalamış ve bu başarıyı da 1984 yılında markalaşma sürecine ilk adımını atıp, Şişli’de ilk mağazasını açarak taçlandırmıştır. 37 yıldır, kendi sektöründe “Lider Çocuk Markası” olma özelliğini benimsemiş ve bu benimsediği vizyona layık bir marka olmak için de, “Hem Kaliteli hem de Sağlıklı Üretim” misyonunu özümseyerek çalışmalarına durmaksızın devam etmiştir.

Daha önceki yıllarda kendi markalı ürünleri haricinde; “Pepee, SüngerBob, Ben10” gibi lisanslı ürünlerin üretimine, ev sahipliği yapmıştır. “Winx, Fenerbahçe, Beşiktaş, Hello Kity” gibi lisanslı ürünlerin de ev sahipliğini yaparak üretimlerine devam etmektedir.

Panço, 37 yılda toplam 102 mağazası, 250 adet satış noktası ve aynı zamanda her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve anne babaların kalbine değerek, hayatlarında yer aldı ve de büyümeye devam ederek yer almaya devam ediyor.

Panço için önemli olan bu sevgi ve güven bağının hiç bitmemesi ve de 37 yıldır olduğu gibi büyüyerek, bundan sonraki yıllarda da bu bağ ile her nesle değmektir.

PANÇO MERKEZ

Yeşilce mah. Yunus Emre Cad. No : 8 Nil Ticaret Merkezi Kat : 3 Seyrantepe/İstanbul - Türkiye

Tel +90 (212) 444 81 01
Fax +90 (212) 270 80 00 - 241 19 80

Email 
info@panco.com.tr

Arama Kelimeleri: panço kids, bebek giyim markaları, çocuk elbiseleri, fenerbahçe elbiseleri, galatasaray elbiseleri, bebek kıyafetleri, pijama takımı, bebek giyim, çocuk giyim, çocuk kıyafetleri erkek, eşofman takımı, lisanslı eşofman takımı, winx okul çantası, çocuk giyim online alışveriş, bebek kıyafetleri online satış, bebek alışveriş siteleri, bebek giyim markaları, bebek kıyafetleri markaları Panço mağaza , Panço musteri hizmetleri nedir? Panço hakkında, Panço güvenli mi? Panço kimin? Panço kampanyaları, Panço indirimler, neden Panço ? Panço iletişim, Panço ürünleri,Panço açıklamalar.
.