Diğer Alışveriş Kulüp Siteleri

PERABULVARI.COM HAKKINDAEvinizin güzelliği evinizin bereketini arttırsın ! Logosundaki kırmızı aslanlar Asya felsefesinde çok önemli bir rolü olan "Chinese Guardion Lions" ı temsil ediyor. Batıda "foo dogs" olarak da bilinen bu figürler Çin'de başlayan ve sonrasında tüm Asya'ya yayılan inanışa göre kapısında bulundukları evlere bereket, huzur ve mutluluk getirir ve tüm kötülükleri dışarıda tutar. Mimariden sanata dünyanın en eski başyapıtlarını barındıran Asya'da bugün halen tüm tapınakların, devlet binalarının ve pek çok evin girişinde bu aslanları görebilirsiniz. Bu logonun girdiği tüm evlere de aynı şekilde bereket ve mutluluk getirmesini umuyoruz. Pera Bulvarı eve giden en keyifli yoldur. Pera Bulvarı birbirinden özel markaları ve şık tasarımları üyelerine özel avantajlarla sunan ayrıcalıklı bir alışveriş ortamıdır.Sınırlı sayıdaki seçkin ürünleri, ilginizi çekecek birbirinden şık tasarımları ve markaları size özel avantajlarla bir arada bulabileceğiniz için üye olmalısınız. Üstelik bunların hepsine yorulmadan, mağaza gezmeden keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz.Pera Bulvarı internet üzerinden satış yapar ve internet dışında başka bir mağazası bulunmamaktadır. Kategori içeriklerinden bazıları olarak Sanat , Mutfak , şık Masalar, Kişisel Bakım , Ev Tekstili ,Ev Aletleri , Yastıklar, Minderler ve Kırlentler, Nevresim Koleksiyonu , Dekoratif , şık ve Dekoratif Aydınlatmalar , El Yapımı Mobilyalar , Halı-Kilim , Bornozlar ve Havlular sıralanabilinir.Lezzet için gerekli olanları da unutmadan hatırlatalım.

Ev ve lezzete dair her şey, bizim için bir tutkuydu. Şimdi ise, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata bulabileceğiniz Pera Bulvarı sizlerle ortak tutkumuz.

Çevremiz binlerce marka ve ürünle dolu. Ama evle ilgili herşeyde nicelikten çok nitelik önemli ! Evlerimiz bizim sığınağımız, yuvamız. Demir attığımız dingin koylar. Sevdiklerimizle paylaştığımız bu özel dünyada her şeyin en iyisini, en güzelini, en sağlıklısını istiyoruz doğal olarak. Zarafet, estetik, rahatlık, kalite, konfor ve fonksiyon evlerimizde aradığımız özellikler.

Hepimizin gelecekle ilgili tüm hayallerinde mutlu bir yuva var. Mutluluğun, aşkın ve keyiflerin en güzelini evimizde hayal ediyoruz. İşte biz size Pera Bulvarı olarak, o hayalinizdeki evi vaad ediyoruz. Bu yüzden, sizin için en iyi markaları ilk elden, en uygun fiyatlarla bulup, bu markaların en güzel ürünlerini tasarım ekibimizle birlikte seçiyoruz. Mutfağınız için sunduğumuz her bir ürünün, en yüksek standartlarda olması için titizlik gösteriyoruz. Elbette en sevdiğiniz şeflerin tariflerini sizler için almayı da unutmuyoruz.

İnanıyoruz ki Pera Bulvarı her gün, evinize giden en keyifli yol olacak... Sizden tek ricamiz, eve mutluluk götürmek için bize uğramanız.

Red Grup Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş.
 
E-mail: iletisim@perabulvari.com
 
Telefon: (216) 291 11 11
 
Fax: (216) 291 11 15
 
Adres: Çakmak Mah. Akdeniz Cad. Dere Sok. No:145 Stüdyo 2010 Binası A-Blok Ümraniye 34760 İstanbul

 

Arama Kelimeleri: pera bulvarı ev aksesuarları markaları, Dekorasyon, Ev Için, pera bulvarı, ev, ev dekorasyon, ev dekorasyonu, dekorasyon, aksesuar, mobilya, hediye, elektronik ev aletleri, lezzet, gurmedekorasyon aksesuar, ev ve dekorasyon, dekorasyon tablolar, duvar mobilya dekorasyon, ev için tablolar, porselen mutfak gereçleri, en uygun ev aksesuarları, dekoratif halılar, dekoratıf saatler, biblo ve aksesuarlar, uygun fiyata ev dekorasyonu, perabulvarı musteri hizmetleri nedir? perabulvarı hakkında, perabulvarı güvenli mi? perabulvarı kimin? perabulvarı kampanyaları, indirimler, neden perabulvarı ?,perabulvarı iletişim, ürünleri,perabulvarı açıklamalar.


.