Perspective | Kadın giyim modelleri Online Alışveriş Sitesi!

Dünya standartlarında oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan KELEBEK TEKSTİL’in temel hedefi, PERSPECTIVE markasıyla iş yaşamında, özel davetlerde, kokteyllerde, yemeklerde, tatilde, kısacası çağdaş ve bağımsız şehirli kadının olduğu her yerde, ona yakışan en seçkin imajı yaratmaktır.
 
PERSPECTIVE 2000 yılında piyasadaki yerini aldı; modern ve özgün konsepti moda dünyasında ilgi odağı oldu. Kısa süre içinde Türkiye’den Avrupa, Orta Doğu ve Güney Afrika’ya kadar dikkate değer bir gelişme gösterdi. 2011 yılı itibariyle PERSPECTIVE koleksiyonları 42 farklı ülkede ve 100’ü aşkın satış noktasında tüketicisiyle buluşmaktadır.
PERSPECTIVE.COM.TR HAKKINDAKelebek Tekstil, PERSPECTIVE’in tek lisanslı üreticisidir. Kelebek Tekstil’in 1973 yılından bu yana sektördeki 40 yıla yakın tecrübesiyle usta ellerden çıkan PERSPECTIVE ürünleri günümüzün hızla değişen şehirli kadını hedef alır niteliktedir. Kelebek Tekstil’in Dünya standartlarında kurumsal yapısı ile PERSPECTIVE markasıyla kadınlarımızın iş yaşamında, özel davetlerde, kokteyllerde, yemeklerde, tatilde kadının olduğu her yerde, ona yakışan en seçkin imajı yaratmaktır. 2000 yılında PERSPECTIVE 2000 yılında giyim sektörüne adım attı. moda dünyasında modern ve özgün tasarımları ile ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Kısa süre içinde Türkiye’den Avrupa, Orta Doğu ve Güney Afrika’ya kadar dikkate değer bir gelişme gösterdi. 2011 yılı ile patlama yapan PERSPECTIVE modern ve özgür konsept koleksiyonları 42 farklı ülkede ve 100’ü aşkın satış noktasında tüketicisiyle buluşturdu. Kategorileri içersinde yer alan Elbise Etek Pantolon Ceket-Yelek Bluz-Gömlek Triko Kaban-Trenç Tulum ve aksesuarları içersinde Ayakkabı Çanta Takı şapka Giyim Aksesuar ürünleri ile sizin bir tık uzağınızda. 
Firma Resmi Adı : Kelebek Tekstil Ürünleri San. Tic Ltd. Ştidınız

Firma Adı : Perspective

Telefon 1 : 0212 232 99 29

Fax: 0212 231 88 98

Adres : Kazım Orbay Cad. No: 37 Bomonti Şişli / İSTANBUL

Vergi No: 5420055940

Vergi Dairesi: Mecidiyeköy

Arama Kelimeleri: perspective giyim, perspective giyim modelleri , giyim ve aksesuar, yeni ürünler giyim, perspective kaban, perspective pantolon, perspective elbise, perspective çanta, perspective online satış, perspective, perspective online satış, elbise, tulum, abiye, bluz, bayan elbise, bayan kıyafet, gece kıyafeti,perspective online satış, perspective giyim, perspective abiye, perspective elbise, perspective tulum, perspective mağazaları perspective giyim gece kıyafetleri, perspective giyim elbiseler,perspective elbise fiyat, perspective elbise modelleri, perspective giyim gece kıyafetleri, elbise ,etek pantolon ceket yelek bluz-gömlek triko kaban-trenç perspective online alışveriş, perspective.com.tr  musteri hizmetleri nedir? perspective.com.tr  hakkında, perspective.com.tr  güvenli mi? perspective.com.tr   kimin? perspective.com.tr  kampanyaları, indirimler, neden perspective? perspectiveiletişim, perspectiveürünleri,  açıklamalar.