SANALREYONUM.COM HAKKINDA:Türkiye’de artık internet mağazalarından alışveriş yapmak güven sağladığı gibi insanları fiyatları açısından da mutlu eder hale gelmiştir. Sizlere ekonomik imkânlarla gelen alışveriş sitelerinden birisidir. Sanal reyonum 2000 yılında Teme Bilgisayar’ın projelerinden biri olarak internet platformunda 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Teknoloji ağırlıklı kategorileri ile Türkiye’de ki tüketicilere hitap etmektedir. Bu Teknoloji ürünlerini uygun fiyatlarla satan firmada ürün çeşitleri evinizin ihtiyacı olan televizyondan, küçük ev aletlerine, bayanların yaşam merkezleri olan mutfakları için mutfak gereçleri, kişisel ihtiyaçlarınız için cep telefonları, saat, takı ve birçok kategoride binlerce ürün uygun fiyatlarla sizleri beklemekte. Teknoloji iç içe olan sitede gelişen teknolojik ürünlerin yanında yine ihtiyaçlarınız uygun fiyatlara karşılayabileceğiniz. Ayakkabıdan altına,outdoor ürünlerinden tekstil ürünlerine kadar aradığınız ürünleri uygun fiyatlarla bulmak ve takip etmek için tek yapmanız gereken siteyi şöyle bir ziyaret etmek.

sanalreyonum.com sektöründe 2000 yılından itibaren dağıtıcı olarak faaliyet gösteren Tema Bilgisayar'ın patentli bir projesidir. 2004 yılında kurulmuş olup 2013 yılında Markado Group çatısı altına katılmıştır.

sanalreyonum.com'da Bilgisayar, Yazıcı, Sarf Malzemeleri, Oem Parçalar, Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Cep Telefonu, Projeksiyon Cihazları, LCD Televizyonlar, MP3 Çalar, Müzik Setleri, Ev Sinema Sistemleri, Playstation vb. ürün gurupları satışa sunulmaktadır.

 Tema Bilgisayar Sistemleri Kağıt Kırtasiye Gıda ve San. Tic.Ltd.Şti. Telefon: 0850 2200 377 (Hafta içi 08:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Arzu ederseniz mesaj bırakabilirsiniz. Mesajınıza, takip eden ilk mesai günü dönüş yapılacaktır.) Fax: 0212 216 27 56 E-posta: musterihizmetleri@sanalreyonum.com Merkez: Gülbahar Mh. Altan Erbulak Sk. No 14 Şişli/Mecidiyeköy (Bu adresimizden satışımız yoktur) Lojistik Operasyon Merkezi: Gülbahar Mah. Oya Sok. Tümer Plaza No: 7 Giriş Katı Daire: 2 Mecidiyeköy / Şişli Lütfen iade ürünlerinizi Lojistik Operasyon Merkezimize gönderiniz.

 

sanalreyonum müşteri hizmetleri, sanalreyonum nerede, sanalreyonum kimin, beyaz eşya & mutfak ,bilgisayar ,ev elektroniği ,fotoğraf & kamera , kişisel bakım & sağlık ,altın & gümüş ,saat & gözlük ,spor & outdoor ,telefon & telekominikasyon ,oto ,müzik aletleri, sanalreyonum neden ucuz, sanalreyonum alışveriş, samsung galaxy , akıllı telefonlar, en ucuz telefonlar, ucuz ayakkabı, en ucuz notebook, en ucuz kamera, en ucuz samsunglar, en ucuz eşya, en ucuz televizyonlar, sanalreyonum iletişim, indirim, bilgisayar, yazıcı, ürünler, elektronik, lcd, cep telefonu, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, notebook, tablet,