Sarar Shop Kadın Elbise Kategorisi - Erkek Giyim Mağazası - Sarar Hazır Giyim -

 

SARARSHOP.COM HAKKINDASarar Giyim Abdurrahman Sarar’ın Eskişehir'de kurduğu 13 metrekarelik terzi dükkânı ile 1944 yılında başlamıştır. bugün; Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 120.000 metrekarelik alana kurulu modern üç fabrikası, Eskişehir Kütahya yolu üzerindeki 235.000 metrekarelik alana kurulu Sarar Ev Tekstili ve Gömlek Fabrikası ve İstanbul Bomonti'deki Sarar Kadın Hazır Giyim İşletmesi ile tekstil ve hazır giyim sektörlerinde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Erkek, modasında kaliteyi ve şıklığı bir araya getiren Sarar giyim Yurtdışında ve Türkiye’de birçok mağazası hizmet vermektedir. Bu hizmeti online mağazacılığa da taşıyan Sarar giyim. Sarar Online Shop Fiziki mağazalarında aradığınız tüm ürünleri bulma imkanına sahipsiniz. Yüksek kalitedeki ürünleri ile hem erkek hemde kadın hazır giyim sektöründe dünya markaları ile yarışmaktadır. Bugün 5 kıtada 49 ülkede ürünlerini pazarlamaktadır. Kategorilerinde her ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz demiştik bunlardan Erkekler için pantolon, takım elbise, klasik-spor gömlekler, kravat, ceket, triko, mont, kaban, ayakkabı çorap, damatlık, iç giyim ürünlerini, kadınlar için de eşarp, Hırka, Pardösü, Yelek, şort, Elbise, Etek, Ceket, Gömlek, Bluz, Pantolon, Pelerin ürünlerini bulabileceğiniz gibi Evinizi de unutmamış ev tekstili ürünleriyle Nevresim Takımı,Pike Takımı, Battaniye, Banyo Grubu, Bebek Ürünleri, Yorgan, Uyku Seti, Yatak Örtüsü,Yastık ve Kırlent, Masa Örtüsü, Koltuk Örtüsü & şalı online shopta yer alan promosyonlu ürünlere de göz atabilir, uygun fiyatlı ürünlerinden ekonomik alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken siteyi ziyaret ederek üye olmak.

Türk erkek hazır giyim sektöründe önemli bir rol oynayan Sarar Giyim, ticari faaliyetlerine 1944 yılında başlamıştır. Abdurrahman Sarar’ın Eskişehir'de kurduğu 13 metrekarelik terzi dükkânı ile temelleri atılan firma bugün; Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 120.000 metrekarelik alana kurulu modern üç fabrikası, Eskişehir Kütahya yolu üzerindeki 235.000 metrekarelik alana kurulu Sarar Ev Tekstili ve Gömlek Fabrikası ve İstanbul Bomonti'deki Sarar Kadın Hazır Giyim İşletmesi ile tekstil ve hazır giyim sektörlerinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

 

Türkiye’de 5 büyük üretim fabrikası olan Sarar Giyim Tekstil Enerji San. ve Tic. A.Ş; Sarar, Sarar Kadın, Interview Sarar, CCS, Sarar Eşarp, Sarev ve Sartoria Sarar markaları ile yurt içinde 150’den fazla perakende mağazasına ve 600’ün üzerinde satış noktasına sahip olup; yurt dışında da 20’si Avrupa’da, 15’i ABD’de ve 40'ı diğer ülkelerde olmak üzere toplam 72 konsept mağazası ile hazır giyim markaları arasında lider konumdadır.

 

SARAR bugün, 5000 çalışanı ile günde 5000 ceket, 5000 pantolon, 500 mont ve kaban, 500 palto ve pardesü, 5000 gömlek ve 1000 kadın ceket, etek ve pantolonu üretiyor. El emeğine verdiği önem ve detaylardaki kusursuzluğunda ise o küçük atölyenin mükemmeliyetçiliğini yaşatıyor.

 

Yüksek kalitedeki işçiliği ve benzersiz ürünleri ile tekstil ve hazır giyim sektörlerinde dünya markalarıyla yarışan Sarar, günümüzde 5 kıtada 49 ülke için üretimlerini sürdürmektedir.

 

·         İLETİŞİM

·         E-posta: info@sararshop.com

·         Adres: Ankara Yolu 10.km Organize Sanayi Bölgesi ESKİŞEHİR

·         Tel: 0222 236 09 00 (Hafta içi 08.00-12.00 | 13.00-17.30)

·         Faks: 0222 236 04 05

Sarar Shop Erkek Takım Elbise ,,Sarar Online Satış Mağazası ,Sarar takım elbiseler, Sarar gömlekler, Sarar ceketler, Sarar pantolonlar, Sarar kravatlar, Sarar kol düğmeleri, Sarar eşarplar, Sarev ev tekstil ürünleri, sarar outlet, sarar gömlek, sarar takım elbise fiyatları,  sarar eşarp, Arama Kelimeleri: Sarar, Sarar Online Satış, bebek nevresim takimi, kravat kol düğmesi seti, Sarar İnternet Satış, Sarar Shop, sararshop, sararshop.com, sarar manşetli gömlekler, sarar outlet, sarar gömlek, sarar takım elbise fiyatları, sarar takım elbise, sarar takım elbise modelleri, sarar mağazaları, takim elbise, erkek ayakkabı, sarar erkek gömlek, nevresim takımları tek kişilik, Sarar mağaza , Sarar musteri hizmetleri nedir? Sarar hakkında, Sarar güvenli mi? Sarar kimin? Sarar kampanyaları, indirimler, neden Sarar ? iletişim ürünleri açıklamalar.