SOCHIC.COM.TR HAKKINDA: Sezgin Group çatısı altında gümüş takıların tüketiciler ile buluştuğu tasarım markası So CHıC... ilk mağazasını 2004 yılında FLYINN Alışveriş Merkezi’nde kurdu. Geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında öncü kabul edilen So CHıC..., birbirinden farklı koleksiyonlarını kadınların beğenisine sunuyor. Dünyadaki tüm moda akımlarını aynı anda vitrinlerine taşıyan So CHıC... tasarım ekibi, hayal gücüne hitap eden koleksiyonlarıyla fark yaratıyor. Her sezon değişen ve gelişen, takı dünyasına farklı bir soluk getiren So CHıC…, kendi ekolünde bir numara olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Çalışan,modern,çağdaş kadın ve erkek tüketicileri hedefleyen So CHıC…, 30.000’i aşkın farklı modeliyle,yurt içi ve yurt dışında her geçen gün artan mağazalarında tüketicisiyle buluşmakta… So CHıC… özgün tasarımların yanında dünyada trend olmuş 20’ye yakın saat markası da, ürün yelpazesi içerisinde bulunuyor. So CHıC... marka ve pazarlama alanındaki çalışmalarını uluslararası platformda da sürdürüyor. Sezgin Group 60 yılı aşkın bir süredir, gümüş ve değerli madenlerden takı üretimine devam eden Sezgin Group, yurt içi ve yurt dışında 100’ü aşkın konsept mağaza sayısı ile gümüş, çelik takı, pırlanta ve saat sektöründe faaliyet gösteriyor. Sektördeki deneyimini mağazacılık alanında da güçlü bir şekilde hissettiren Sezgin Group’un bünyesinde, So CHıC..., Fix Silver ve MOJ markaları yer alıyor.

 
Sochic.com.tr ’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
 
Kurumsal ve Fiziki Mağazaları olan firma
 So CHIC online mağazada yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti 6 TL
  %100 Orijinal Ürünler.
 
Ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde kullanmadığınız takdirde, fatura veya hediye değişim kartınız ile size en yakın So CHIC… mağazasından değişim yapabilirsiniz. Kampanyalı ürünlerin değişimleri yalnızca merkezden yapılmaktadır. Kampanyalı ürünlerinizi değişim için faturası ile birlikte 14 gün içerisinde sadece yurtiçi kargo ile aşağıdaki adrese “e-ticaret dikkatine” göndermeniz gerekmektedir.
 
İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunduğundan nakliye bedelinde indirim uygulanmaktadır. Farklı bir kargo firması ile karşı ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.
 
Sochic.com.tr'da Geçerli kredi kartları


  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Sochic.com.tr' a güvenebilir miyiz?

Birbirleri ile bağlantılı olan istasyonların kimlik doğrulaması ve verilerin gizliliğinin (kodlama yolu ile) garantilenmesidir. Kişisel verilerin aktarımı için Saatvesaat'de SSL ("Secure Socket Layer") kullanılmaktadır. SSL Netscape tarafından geliştirilmiş bir süreç olup, tüm modern internet tarayıcıları tarafından desteklenmektedir.

     

Sochic.com.tr İLETİŞİM

 

Sochic.com.tr NEREDE ?

Nedir

?

Saat, Güneş gözlüğü ve takının Satışının yapıldığı online mağaza

 

 

Unvan

:

Sezgin Mücevherat Gümüşçülük San. ve Tic. LTD. ŞTİ.

 
Merkez :

Kürkçüler Pazarı Sok 15/19 Çemberlitaş, Fatih İSTANBUL/Türkiye

 
Tel :

0 212 513 68 00

 
Faks :

-

İade :

Sezgin Mücevherat Gümüşçülük Kürkçüler Pazarı Sok 15 - 19 Çemberlitaş, Fatih / İstanbul/Türkiye

E-Mail :

e-ticaret@sezgingroup.com

 
Teknik Servis :

-

 
swarovski, so chic saat, so chic mağazaları, so chic küpe, so chic kolye, so chic yüzük, so chic,so chic saat fiyatları, so chic saat modelleri ve fiyatları, so chic saat modelleri, so chic saat markaları, so chic saat online, so chic saat fiyat, so chic indirim, so chic ürünleri,so chic yüzük modelleri, so chic küpe modelleri, so chic kolye fiyatları, so chic bileklik fiyatları, so chic angel kolye fiyatları, so chic yüzükleri, so chic alyans modelleri, so chic yüzük çeşitleri, so chic tamtur yüzük, so chic 5 taş yüzük,so shiny collection, baykuş collection,kolye , kol düğmesi , aksesuar , yüzük , bileklik , saat , kadın , erkek , güneş gözlüğü , özel günler , balo , babalar günü , anneler günü , yıl dönümleri ,so chic musteri hizmetleri, so chic nedir? so chic hakkında, so chic güvenli mi? so chic kimin? so chic kampanyaları, so chic indirimler, neden? so chic iletişim, so chic ürünleri açıklamalar.