TCHIBO.COM.TR HAKKINDA: Dünyadaki lider kahve üreticilerinden biri olan Tchibo; 1949 yılndan beri 120.000 satış noktası ile hizmet veren Almanya merkezli bir alışveriş sitesidir. Türkiye’de de mağazalrı bulunan Tchibo kahvenin haricinde iht

iyacınıza cevap verecek bir çok ürünü Tchibo kampanyalarında görmeniz mümkün, Bu ürünlerin bir kısmını mağazalarından bir kısmını online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz. Tchibo yola çıktığı “Tchibo ile her hafta yeni bir dünya keşfedin” sloganı ile farklı ürün ve değişik perakendecilik anlayışı ile her hafta değişen katalog ürünlerini merak edecek alışverişlerinize her hafta farklı heyecanlar katacaksınız. Online alışveriş sitesinde bulunan bir çok ürünü Tchibo mağazalarında da bulmanız mümkün. Tchibo mağazalarına gittiğinizde göreceksiniz! Gitmediyseniz bizce sadece ziyaret etmek için bile gidebilirsiniz. Çünkü; Alışverişiniz yaparken o nefis Tchibo kahvesini içmenin keyfini çıkaracağınız barı ile evet yanlış duymadınız Kahve barı Tchibo mağazalarında sizi bekliyor olacak. Tchibo ve  ürünleri, her zaman sürprizlerle doludur.  Ürün yelpazesini gören  birçok kişi, Tchibo’nun neyi  satmadığını merak eder.  Tchibo  ürün yelpazesinde, moda, teknoloji, mutfak, banyo, çocuk ve birçok  ürünleri her hafta değişen farklı konsept katalogu ile sizi şaşırtabilir. Tchibo`dan yaptığınız her alışverişte, ürünlerinin  yüksek kalitesine güvenebilirsiniz. Tchibo`da müşterileri ne kadar yüksek olursa olsun tüm standartlarını karşılamak için her noktayı düşünüyor; bu nedenle tüm ürünlerini, mümkün olan en zorlu düzeyde baştan aşağı test ediyor. Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Hiçbir Tchibo ürünü, çocuklara zarar verebilecek zararlı madde içermez. Bunun garantisi de ürünlerin üzerindeki TCM damgasıdır. Tchibo ürünlerine güvenin. Tchibo Türkiye’deki ilk mağazasını 2005 yılında İstanbul Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açtı. Böylece Türk müşterileri ile buluşan Tchibo, daha sonra İzmit, Ankara, Eskişehir, Adapazarı, Mersin, Adana, Denizli, Antalya, İzmir, Tekirdağ ve Bursa’da da mağazalar açarak faaliyet alanını genişletti. Türkiye’de toplam 12 ilde 46 mağazası olan Tchibo, mağazalarında sunduğu birçok ürünle hizmet vermeye devam ediyor. 2005 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Tchibo, ülkemizde 11 ilde 54 mağazası, 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattı ve online alışveriş keyfi sunan internet mağazası www.tchibo.com.tr ile sizlerle buluşmaktadır. Yaratıcı ve sıradışı ürünler, üstelik uygun fiyatlarla! Perakendeciliğe yepyeni bir anlayış getirerek, tüketicimize ulaşırken iki temel ilkemize özel önem vermektedir: Kalite ve uygun fiyat. Tchibo’yu bir kez keşfettikten sonra, bizde bulduğunuz her ürünün her zaman en yüksek kalitede ve uygun fiyatlarda olduğunu göreceksiniz. Tüm ürünlerimiz sadece Tchibo dünyasına özeldir.

 

 

 

Tchibo ile Online Alışveriş Keyfi Tchibo Türkiye,tchibo katalog, tchibo ürünleri,tchibo türkiye, tchibo mağazaları, tchibo kahve, tchibo bu hafta, tchibo bayilik, tchibo mağaza, tchibo giyim, Kahve Makinesi Fırsatı‎,‎Kapsül Çeşitleri , ‎Cafissimo Kahve Makinesi , ‎Cafissimo PıCCO, tchibo cafissimo duo, tchibo cafissimo compact, Tchibo fırsat reyonu .