Tiffany Online Alışveriş  - Tiffany Bayan Giyim Modelleri - Tiffany Online Satın Al | T-Shirt | Gömlek -

Tiffany giyim mağazası - 
 

TIFFANY.COM.TR HAKKINDATiffany&Tomato adıyla kurulan "casual" giyim tarzını beğenenler için 90'lı yıllara damgasını vuran 1998 yılında ise Tiffany adıyla devam eden marka, sektörün hızla değişmeye başlayan dinamiklerine ayak uydurarak sektördeki yerini sağlamlaştırdı. 2012 yılında Batik Moda'nın da sahibi olan Ziyal Grup tarafından devralınarak yeniden yapılandırılmaya başlanan marka, aynı anda hem şık hem de rahat olmak isteyenler için ürettiği zengin renk ve model alternatiflerinden oluşan koleksiyonlarını, Türkiye'nin dört bir yanındaki mağazaları ve online satış sitesi aracılığıyla moda severlerle buluşturmaktadır. Hem kadın hem de erkek koleksiyonlarında çağdaş giyimi tercih edenlere hitap eden Tiffany, Türkiye’deki sayılı büyük hazır giyim markalarından biridir. Tüketicinin ihtiyaçlarına hitap koleksiyonlarla rengârenk ve cıvıl cıvıl ürünleri ile tüketicilerinin karşısına online satış sitesi ile hizmet vermeye devam etmiştir. Tiffany, sürdürülebilir müşteri memnuniyetine verdiği önem gereği yolu Tiffany markası ile kesişen tüm moda severlerle ilişkisinin yıllar boyu devam etmesini diler. Tiffany markası, günümüzün hızla değişen moda trendlerini tüketici ihtiyaçlarına göre yorumlayarak her kesimden insanın kendinden bir şeyler bulabileceği koleksiyonlar yaratmayı ve modayı herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

 

HAKKINDA
TIFFANY EFSANESİ

  Tiffany&Tomato adıyla moda dünyasında adından çokça söz ettiren Tiffany, "casual" giyim tarzını benimseyenler için 90'lı yıllara damgasını vurdu. 1998 yılında ise kabuk değiştirerek Tiffany adıyla yoluna devam eden marka, sektörün hızla değişmeye başlayan dinamiklerine ayak uydurarak sektördeki yerini sağlamlaştırdı. 2012 yılında Batik Moda'nın da sahibi olan Ziyal Grup tarafından devralınarak yeniden yapılandırılmaya başlanan marka, aynı anda hem şık hem de rahat olmak isteyenler için ürettiği zengin renk ve model alternatiflerinden oluşan koleksiyonlarını, Türkiye'nin dört bir yanındaki mağazaları ve online satış sitesi aracılığıyla moda severlerle buluşturmaktadır.

 
TIFFANY İLKELERİ

Tiffany, sürdürülebilir müşteri memnuniyetine verdiği önem gereği yolu Tiffany markası ile kesişen tüm moda severlerle ilişkisinin yıllar boyu devam etmesini diler. Tiffany markası, günümüzün hızla değişen moda trendlerini tüketici ihtiyaçlarına göre yorumlayarak her kesimden insanın kendinden bir şeyler bulabileceği koleksiyonlar yaratmayı ve modayı herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlar.


 
ZİYAL GRUP

1980 yılında Osmanbey'de kurulan Ziyal Grup, kendi etiketiyle hazır giyim ürünleri üretip toptan satarken, yurtiçindeki birçok markaya etiketleriyle üretime başlar.

  İlk ihracatını 1983 yılında yapan Ziyal Grup, başta Avrupa olmak üzere tüm gelişmiş ülkelere üretim yapar. Uzun yıllar dünya çapında kabul görmüş birçok tanınmış marka için triko üretimi yapan firma, kendisine ait ilk mağazasını 1994 yılında Batik Örme adı altında açar.

  Değişen şartlar ile her geçen gün gelişen ve genişleyen koleksiyonu doğrultusunda 2004 yılında Batik Örme ismini, Batik olarak değiştirir. 

Üretimden edindiği tecrübe ve knowhow sayesinde, en kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla müşteriye ulaştırmayı ilke edinen Ziyal Grup'un, bugün Türkiye genelinde Batik ve Tiffany markalarına ait birçok mağazası bulunmaktadır.


 

TIFFANY MARKA TEKSTİL

Evren Mahallesi Bahar Caddesi No:8 Güneşli Bağcılar / İSTANBUL
Tel : +90 (212) 690 18 51
Faks : +90 (212) 690 18 52

YENİ GELENLER · DİSNEY · WARNER BROS · BLUZ GÖMLEK · CEKET · EŞOFMAN ALTI · ELBİSE · ETEK · KAZAK HIRKA · PANTOLON · PİJAMA ALTI · MONT ..

 KADIN ve  ERKEK» Tiffany

 

 

 

Arama Kelimeleri: tiffany erkek giyim, tiffany giyim modelleri, tiffany giyim türkiye, tiffany giyim katalog, tiffany giyim kataloğu,tiffany bayan giyim,tiffany indirim,tiffany kazak,tiffany koleksiyon,tiffany ürünler, tiffany elbise modelleri,tiffany erkek pantolon,Tiffany Erkek Giyim, Giysi ve Kıyafet Satın Al, Desenlı Casual Gomlek, Casual Mont, Duz Casual Mont ,Casual Etek, Ekose Casual Gomlek Taslanmıs Denım Pantolon, Duz Casual Kazak ,mont online alışveriş, pantolon online alışveriş, tiffany gömlek, Desenlı Casual Gomlek, Casual Mont, Duz Casual Mont ,Casual Etek, Ekose Casual Gomlek Taslanmıs Denım Pantolon, Duz Casual Kazak , tiffany etek, tiffany kaban, tiffany indirim, tiffany_, kaban alışveriş, mont ve kabanlar, tiffany online alışveriş tiffany.com.tr musteri hizmetleri nedir? tiffany.com.tr hakkında, tiffany.com.tr güvenli mi? tiffany.com.tr kimin? tiffany.com.tr kampanyaları, indirimler, neden tiffany? tiffany iletişim, tiffany ürünleri, açıklamalar.