VESTEL.COM.TR HAKKINDAVestel ürünlerine mağazalara gitmeden e-mağazadan, istediğiniz ürüne ulaşmanız mümkün. Kategorilere kısa bir göz atmanız aradığınız ürünü bulmada size yardımcı olacaktır.Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma eviniz için gerekli beyaz eşya,küçük ev aletleri,ısıtıcı,klimalar,ankastre ve bilişim ürünlerini ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Alışverişlerinizi, yaparken ürünleri karşılaştırmanız sizin seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Vestel Şirketler Grubu yurtdışı ve Türkiye içinde toplam 24 şirketten oluşan bilgi, teknolojisi beyaz eşya ve elektronik alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır.Türkiye’nin en yaygın satış ve servis hizmetinden birine sahip olan markanın 1.050 satış noktası ve 400 satış sonrası servis merkezi bulunuyor. Vestel, kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan hizmet anlayışıyla en çok tercih edilen markalardan biri. Aynı zamanda, Dünyanın en büyük 250 tüketici ürünü şirketi arasında 195. sırada yer alıyor. Marka, beyaz eşyaların robotlara dönüştüğü başarılı reklam kampanyalarıyla da dikkat çekiyor.

 • Bünyemizde yer alan 17’si yurtdışı olmak üzere toplam 23 şirketle, tüm dünyaya tüketici elektroniği, beyaz eşya, bilgi teknolojileri ve dijital alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.
   
 • Sektörümüzde bize ait olan ihracat şampiyonluğunu yıllardır rakiplerimize kaptırmayarak, bugün Türkiye’nin en bilinen ve itibar sahibi 10 markası arasında yer alıyoruz.
   
 • Yaklaşık 16 bin çalışanımız, 1.250 satış noktamız, 350 satış sonrası merkezimiz ve binlerce yan sanayi çalışanımız sayesinde 30 bin kişiye gelir kaynağı yaratıyoruz.
   
 • Çalışmalarımızı “dünya şirketi” olma vizyonuyla sürdürerek, küresel haritaya dağılmış 8 Ar-Ge merkezimizle dünyanın en gelişmiş teknolojilerini üretiyor; yenilikçi ve üstün tasarıma sahip ürünlerimizi tam 150 ülkede yüz milyonlarca kullanıcıya ulaştırıyoruz.
   
 • Bir günde 76 bin ürün ürün üretme kapasitesine sahip Vestel City, Avrupa’nın tek alan üzerinde kurulu en büyük üretim kompleksi. İki Buzdolabı fabrikası, Titanic büyüklüğünde19 geminin sığacağı genişlikte bir zeminine sahip. Çamaşır ve bulaşık makineleri fabrikası, İstanbul’dan Brüksel’e kadar uzayacak bir yol oluşturmaya yetecek kadar seri üretim yapıyor. Vestel City’nin bu üstünlüğü ile, daha önce Ferrari, Jack Daniel’s, Coca-Cola gibi markaların yer aldığı National Geographic’in Mega Fabrikalar belgesel serisine giren ilk ve tek Türk markası olma gururunu yaşıyoruz.
   
 • Ar-Ge’ye ayırdığımız sınırsız bütçe ve 1200 kişilik dev Ar-Ge mühendisleri kadromuzla inovasyon anlamında yerli teknolojinin gururu olma başarısına sahibiz. Ayrıca dünyada en çok Ar-Ge harcaması yapan ilk 1000 firma arasında yer alan 3 Türk şirketinden biriyiz.
   
 • Markalaşma yolunda attığımız sağlam adımlar sayesinde 2007 yılında devlet destekli markalaşma programı Turquality programına alınan ilk marka olma başarısına kavuştuk.
   
 • Dünyanın en büyük OEM (original equipment manufacturer / özgün donanım üreticileri) ve ODM (original design manufacturer / özgün tasarım üreticileri) arasında yer alıyor, AB ülkelerinde satışlarımızı OEM/ODM bazında sürdürüyoruz. Türkiye ve başta Rusya olmak üzere BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da ise kendi markamızla büyüme stratejisini yürütüyoruz.
   
 • 2006 yılında İskandinav ve Kuzey Avrupa ülkelerinde yüksek bilinirliğe sahip Finlux ve Luxor markalarını satın alarak üretim ve yurtdışı satışlarda pazar atağına geçtik. 2008 yılında ise Avrupa ve Rusya’nın en prestijli beyaz eşya markalarından Vestfrost’u bünyemize kattık.
   
 • Alman ekolünün hâkim olduğu ülkelerde yaygın olan Graetz markasının ardından, Telefunken’in de isim hakkını satın alarak İspanya, İtalya ve Portekiz pazarlarına üretim ve satış yapmak için anlaşma imzaladık. 2011 yılında ise beyaz eşyada Avrupalı dört büyük marka Elektra, Servis, New Pol ve Atlantic’i satın alarak üretimimizi bu markalar üzerinden de yoğunlaştırmaya başladık.
   
 • Dünya standartlarındaki üretim anlayışımız ve kaliteli ürünlerimizle uluslararası arenada güçlü bir profil çizerek, Deloitte'un ''Tüketici Ürünleri Endüstrisinin Küresel Güçleri 2011'' raporunda, “Dünyanın en büyük 250 tüketici ürünü şirketi” arasında yerimizi aldık.
   
 • Uzun vadeli, stratejik düşünen ve geleceğe oynayan bir aktör olarak sahip olduğumuz vizyonla sadece ülkemizde değil global arenada da pazarı yönlendiren bir oyuncu olma yönündeki kararlı duruşumuzla dikkat çekiyoruz.

 

 

Arama Kelimeleri: Venus akıllı telefon, Akıllı Telefon , venus 5.5 x Siyah, akilli telefon fiyat ,vestel led tv, vestel klıma, elsidi televizyonlar, akıllı ev aletleri, vestel klima fiyatlari , vestel buzdolabı , vestel çamaşır makinesi kurutmalı , ankastre vestel, vestel klimaları , en ucuz led tv , en iyi led tv hangisi online ev aletleri alışveriş, vestel mağaza , vestel musteri hizmetleri nedir? vestel hakkında, vestel güvenli mi? vestel kimin? vestel kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.