VİVENSE.COM HAKKINDA:Türkiye'ye İnternet üzerinden mobilya satışı yapmak için 2013 Mart ayında kuruldu. Tüm stratejisi, operasyonel modeli ve organizasyonu mobilya satışı ve servisi üzerine kurgulandı. Vivense.com, her gün kaliteli üreticilerden güzel mobilyaları seçmek, bu mobilyaları indirimli fiyatlarla müşterilerine sunmak ve sonrasında ürünleri sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmek için çalışıyor. İç mimarları tarafından özenle seçilen koleksiyonu ile yaşam alanınıza keyif ve mutluluk katmak için çalışıyor . Direkt olarak üreticilerden tedarik ettiği mobilya ve dekorasyon ürünlerini size en uygun fiyatlarla sunuyor ve üreticisinden evinize kadar teslimatını güvenle gerçekleştiriyor . Oturma odası, yemek odası, yatak odası, mutfak ve antre gibi kategorileri bulunan sitede indirimli fiyatlara mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesi. Sitenin bir özelliği benzer rakiplerinden farkı ürünleri üreticiden doğrudan size teslimat gerçekleştiriyor olması. Büyük mobilyalarınızı randevuyla gerçekleştiği bir teslimatı ve kurulum ile sizlere teslim ediyor.Bu teslimat sadece İstanbul için geçerli olup bu sistemi kısa zamanda Ankara ve İzmir’e de yapmayı düşünmekteler. Bir hayal kurun evinizi güzelleştirmek için iç mimarlardan ve tasarımcılardan ücretsiz fikir almak ne kadar güzel olurdu değil mi? Vivense’nin yaratıcı ekibi sizin için hayal edip farklı tarzlarda mobilya ve dekorasyon ürünlerini seçip bir araya getiriyor. Tek yapmanız siteyi sadece ziyaret etmeniz farkı görmenize yardımcı olacaktır…

SEÇİLMİŞ ÜRÜNLER Hayalinizdeki evi oluşturmak için iç mimarlardan ve tasarımcılardan fikir almaya ne dersiniz? Vivense’nin yaratıcı ekibi sizin için farklı tarzlarda mobilya ve dekorasyon ürünlerinin en iyi ve özellikli olanlarını seçip bir araya getiriyor. İNDİRİMLİ FİYATLAR Vivense’de bulunan tüm ürünler aracı olmadan ilk üreticiden ve tasarımcılardan temin edilir. Mağaza maliyetlerini ortadan kaldıran Vivense ile, %70'e varan indirimli fiyatlarla alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Vivense’den alacağınız tüm ürünleri seveceğinize eminiz. Ancak yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda satın almış olduğunuz ürünü 7 gün içerisinde ücretsiz ve koşulsuz olarak iade etme hakkına sahipsiniz.Kurulumuyla müşterilerimizi zora sokacağını düşündüğümüz ürünlerimiz için, Vivense'nin profesyonel kurulum ekibi; evinize teslim edilen ürününüzün kurulumunu, sizi hiçbir zahmete sokmadan yapıyor ve karşılığında hiçbir ücret talep etmiyor.İç mimarlarımız ve uzman ekibimiz tarafından özenle seçilen ürünlerimiz ile yaşam alanlarınıza keyif ve mutluluk katmak için çalışan; kısa zamanda bizi seven ve destekleyen büyük bir müşteri kitlesini oluşturmayı başarmış; kumaş koleksiyonu, showroom ve exclusive ürünler gibi, Türkiye'de online mobilya mağazacılığı alanında ilkleri deneyen ve başaran; tüm bunları vaktinizi, naktinizi ve içinizi ferah tutmayı ilke edinerek yapan bir firmayız. Çünkü bizce keyif, huzur ve mutluluğa giden yol evden; hayalinizdeki eve giden yol ise Vivense'den geçiyor.

Vivense Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret AŞ Adres:Büyükdere Cad. No:20 Kat:4 Beytem Plaza Şişli/İstanbul Her türlü soru ve önerileriniz için bize 0212 287 10 47 veya 0850 480 25 35 no'lu telefondan ya da info@vivense.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Arama Kelimeleri:Türkiye'nin mobilya mağazası, Koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, mutfak masa takımları, tv üniteleri ,dekoratif aynalar, takı dolapları, mutfak masaları, koltuk takımları oturma grupları, yatak odası, koltuk takımları, mutfak masası, yatak odası takımları, bebek odaları, koltuk, sehpa fiyatları, mutfak sandalyeleri, Vivense musteri hizmetleri nedir? Vivense hakkında, Vivense güvenli mi? Vivense  kimin? Vivense kampanyaları, indirimler, neden Vivense ?, iletişim, Vivense ürünleri, açıklamalar.mobilya, dekorasyon, halı, aydınlatma, online alışveriş, oturma grubu, salon takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı, mutfak masa setleri, koltuk takımları