www.netvarium .com - Özel Alışveriş Kulüpleri

Alışveriş kulüplerinde bugün
 

       

Değerlendirme

Web sitesi 1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
Güvenilirlik 1-güvensiz  2- az güzvenli 3- güvenli  4- güvenilir 5- süper güvenli
Hizmet 1-çok kötü  2- kötü 3- idare eder 4- iyi  5- çok iyi
Fiyat Ücret almıyor
Bizce 1-Çok kötü 2- kötü 3-vasati  4- iyi 5-çok iyi

YORUM YAPIN

netvrium.com hakkında : netvarium, Türkiye'nin en köklü gruplarından Arma Holding'e ait NG Dijital'in iştiraki olan NG Elektronik Hizmetleri Alışveriş ve Ticaret A.Ş şirketinin bir girişimidir. NG Dijital aynı zamanda Haber365, Videyon, Herseyhemen, Pembe Cafe gibi internetin en popüler siteleri içerisinde yer alan web sitelerinin de sahibidir. Arma Holding bünyesinde NG Dijital dışında Türkiye'nin En Büyük Estetik Cerrahi Hastanelerinden Boğaziçi Tıp Merkezi, Türkiye'nin En Büyük TV - Doğrudan Satış Organizasyonu İndirimci Alışveriş, Maxi TV, Gala TV, MMC TV, KaradenizTurk TV, Yurdum TV, tvt gibi sektörlerinin önde gelen markaları - şirketleri yer almaktadır. Ayrıca Arma Holding, Aydın Üniversitesininde içinde yer aldığı Bil Holding ile kardeş kuruluştur.
netvrium.com nedir ?: Giyim, takı, aksesuar, dekorasyon, kozmetik ve daha onlarca kategoride en gözde markalar ve ürünler, netvarium aracılığı ile alışveriş severlerle buluşuyor.
netvrium iletişim:
NG Elektronik Hizmetleri Alışveriş ve Ticaret A.Ş  
M
erkez :
Dikilitaş mah. Ömür sok. No.6A/1 Beşiktaş İstanbul Türkiye    
Tel :
0212 705 15 25  Faks: -   E-Mail:-

NETTE NE VAR NE YOK!  İŞTE NETVARIUM!  Netvarium.com özel alışveriş sitelerinden yapılan alışverişi netvarium ile değişiyor. Bu özel alışveriş sitesinde birçok avantajı, ekstra hizmetleri ve yeni web tasarımı ile netvarium kampanyaları sizlerin hoşuna gidebilecek düzeyde. Dünyada ve Türkiye’de birçok moda takipçisinin yaptığı özel alışveriş deneyimi, netvarium'unda ekstra avantajlar, artılar ve hizmetleri ile siz moda tutkunlarına, kendini özel hissettiriyor. Netvarium.com kategorileri içinde Giyim, takı, aksesuar, dekorasyon, kozmetik ve daha onlarcası en gözde markalar ve ürünler, netvarium aracılığı ile siz alışveriş severlerle buluşuyor.netvarium ilk defa özel alışveriş ilkelerini belirleyerek, siz özel müşterilerinin benzer sistemlerde yaşadıkları problemleri ortadan kaldırıyor, aklınızda oluşabilecek tüm soru işaretlerine önceden cevap veriyor. Netvarium.com da en seçkin markalar, 3 gün süreyle %90'a varan indirimlerle kampanyaya çıkıyor, her kampanya, netvarium üyelerine özel kampanya bilgilendirme sistemi ile de haber veriliyor.Tüm bu avantajlardan yararlanmak ve güvenle alışverişin keyfini çıkarmanız için yapmanız gerek tek şey netvarium'a üye olmak.

Netvarium'a güvenebilir miyiz?
netvarium, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL (Green Bar: Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir ve bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli Üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde netvarium veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin netvarium ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Netvarium ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
Firma Kurumsal bir firmadır,
Özel Alışveriş İlkeleri var.

Haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir
100 TL'ye kadar olan tüm siparişlerinizde kargo ücreti olarak sizden 4 TL+KDV tutarı talep edilecektir. 100 TL değerinin üzerindeki siparişlerde ise kargo ücreti netvarium'un hediyesi olacaktır.Kapıda Ödeme ile verdiğiniz siparişlerinizde ise 7 TL+KDV tahsil edilir.
Satın aldığınız ürün için kargo sevkiyatı ilgili kampanyanın sona ermesinden sonraki 5 iş günü içerisinde başlar.
Kredi kartı ile tüm yaptığınız alışverişlerinizde, toplam alışveriş tutarınızın %40'ına kadarını nv puanlarınızla ödeyebilirsiniz.
Satın aldığınız ürünü faturasıyla beraber kullanılmamış, eksiksiz ve orjinal paketinin içinde olması kaydıyla sipariş tarihinden 30 gün sonrasına kadar geri yollayabilirsiniz. Ayrıca, siparişi iptal etme isteğinizi telefonla veya e-posta vasıtasıyla iletişim merkezine bildirmeniz gerekiyor.


Netvarium  İndirim Kuponu  var mıdır? Nasıl Kullanılır?
Netvarium Alışveriş Sitesinin şuanda kupon uygulaması bulunmamaktadır. Kupon kodlarını bulmak için kuponlar sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.                                                             YENİ BAŞLAYAN KAMPANYALARDAN BAZILARI
                                                                                                                          
                                                                                                            

Arama kelimeleri: Netvarium, Netvariyum, netvarim, Netvarium özel alışveriş, özel alışveriş kulübü, özel alışveriş ,fiyatları, ürünleri, satışı, indirimleri, kampanyaları, mağazaları, yorumları, açıklamalar, hakkında

trendyol özel alışveriş kulübü evoria özel alışveriş kulübü 1v1y özel alışveriş kulübü morhipo özel alışveriş kulübü Daybuyday  özel alışveriş kulübü markafoni özel alışveriş kulübü

BENZER ÖZEL ALIŞVERİŞ KULÜPLERİNE BURADAN DAVETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ

ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda   İletişim   Site Haritası
Bizi Takip Edin
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM