Bizi Takip Edin

  KLIKSA        0  YORUM        

Kliksa Teknoloji sitesi

kliksa; yüzlerce markanın on binlerce ürününün tüketiciyle buluştuğu online alışveriş platformudur. Kliksa'da aradığın her şey ve daha fazlasını, üstelik çok uygun fiyatlarla sadece bir klik uzağında bulabilirsin. detaylı ürün bilgileri, ürün karşılaştırma ekranları, ürünler hakkında sık sorulan sorular, kullanıcı yorumları ve  alışveriş öncesi ve sonrasında da kullanıcının yanında olmaktadır.


    ALDIDO         0 YORUM

‘Yeni ama en iyisi’ sloganı ile hizmet verecek olan e-ticaret platformu Aldido.com, yenilikçi hizmetleri ve sunduğu hizmet kalitesi açısından Türkiye’nin elektronik ticaret pazarında lider olmayı hedefliyor. 10 başarılı firmanın ortaklığı ile oluşturulan Group Innovation’ın ilk şirketi olarak kuruldu.


   YKM ( Yeni Kara Mürsel)          0 YORUM        

Türkiye’nin ilk çok katlı mağazası YKM,  yaklaşık 300 bin ürün çeşidi ve yıllık 46 milyon ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin en büyük çok katlı mağazalar zinciri.Yerli ve yabancı birçok markanın ürün çeşidini YKM çok katlı mağazalarında ve online mağazalarında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen spor ve rahat giyim markalarını bulabilirsiniz.


   SANAL REYONUM         0 YORUM        

e-ticaret sitesinde Bilgisayar, Yazıcı, Sarf Malzemeleri, Oem Parçalar, Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Cep Telefonu, Projeksiyon Cihazları, LCD Televizyonlar, MP3 Çalar, Müzik Setleri, Ev Sinema Sistemleri, Playstation vb. ürün gurupları satışa sunulmaktadır.


   TCHIBO          0 YORUM        

Tchibo ürün yelpazesini gördüğünüzde, Tchibo’nun neyi satmadığını düşünebilir. Kahvesi özel olan tchibo bu ürünün yanında, moda, teknoloji, mutfak, banyo, çocuk ürünlerini gibi her hafta değişen farklı konseptleri ile bir alışveriş sitesidir. 1970’ten beri Tchibo, farklı ürünleriyle ürün yelpazesini genişletti.


  PTT AVM        0  YORUM        

Kliksa Teknoloji sitesi

Türkiye’nin en güvenilir e-ticaret sitesi, milyonlarca ürün PTT güvencesi, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği ile kolay alışveriş! Cep telefonları, anne bebek, kitap, küçük ev aletleri ve elektronik kategorilerinde en ucuz fiyatlar burada


   HEPSİBURADA          0 YORUM            

  30 kategoride 600.000 adet ürün çeşitliliğimizle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük. Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi


   GİTTİ GİDİYOR          0 YORUM        

43 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com, 8 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi, ayda 22 milyonun üzerinde ziyaret, 10 milyon üzerinde tekil ziyaretçi ve 4 milyondan fazla anlık satış fırsatıyla, Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezidir.


Arama Kelimeleri:  internette alışveriş siteleri, netten alışveriş, en ucuz online alışveriş , alışveriş online siteleri, en uygun online , alışveriş internet siteleri, Türkiye’nin en büyük alışveriş siteleri, internetten alışveriş sayfaları, internetten alışveriş yap,internet üzerinden alışveriş siteleri, internet alışveriş mağazaları, internet alışveriş kapıda ödeme, alışveriş siteleri, e alışveriş, sanal alışveriş, alışveriş sitelerinin listesi, netten alışveriş, online e ticaret

İncelmekte olduğunuz bu sayfada en güvenilir ve sizler tarafından tavsiye edilmiş Türkiye'nin online alışveriş siteleri yer  almaktadır. Alışveriş yapmadan önce sitelerin içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilir; Yorumları okuyabilirsiniz. Bu sayfada sizler için seçtiğimiz alışveriş sitelerinde amacımız güvenli ve rahat alışverişinizi sağlamaktır ...

ALIŞVERİŞ SİTELERİ

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda  İletişim   Site Haritası
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM
ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?