Bizi Takip Edin

   ISTANBUL NET          0 YORUM        

Sadece İstanbul'a özel arkadaşlık sitesi. İstanbul.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş.


İzmir.Net sitesine Git

   ANKARA NET          0 YORUM        

Sadece Ankara'ya özel arkadaşlık sitesi.  Ankara.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş.


İzmir.Net sitesine Git

   IZMIR NET          0 YORUM        

Sadece İzmir'e özel arkadaşlık sitesi.  İzmir.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş.


İzmir.Net sitesine Git

   GÖNÜLDEN SEVENLER          0 YORUM        

Türkiye’nin ilk ve en büyük İslami evlilik sitesi. İslami değerler doğrultusunda evlilik yolunda adım atmak isteyen kişileri bir araya getiriyor. Hizmet vermeye başladığı günden bugüne yüzlerce çiftimizin evlenmesine vesile oldu. Gayri ahlaki bir durumun söz konusu olmadığı bu platforma siz de katılarak özlemini çektiğiniz yuvayı kurabilirsiniz.


İzmir.Net sitesine Git

   E ÇİFT          0 YORUM        

Türk insanının kültürel özellikleri göz önünde bulundurularak, alanının önde gelen Türk psikologu tarafından geliştirilmiş kişilik analiz testi sayesinde ciddi, mutlu ve seviyeli ilişki arayan insanlar bir araya getirilir.


İzmir.Net sitesine Git

   ONEDATE           0 YORUM        

Tüm bekar üyeleri keşfet, profillerine bak ve onlarla irtibata geç. İrtibatlarınla hep bağlantıda olacaksın, ne zaman, nerede olursan ol. 10 milyona yakın üye sayısı ve doğru eşleştirme sistemi sayesinde aradığınız kişiyi kolayca bulabileceğiniz OneDate, son dönemin en popüler dating platformlarının başında geliyor.


   PEMBE PANJUR          0 YORUM        

Pembe Panjur; karakter ve sosyo ekonomik analize dayalı bir metod ile uzun süreli ve ciddi ilişki arayan yeni insanlarla tanışmayı sağlayan bir arkadaşlık sitesidir. Bayan üyelere ücretsiz üyelik imkanı tanınmaktadır. Erkek üyelerin Gold paket satın almaları gerekmektedir


  SİBER ALEM         0 YORUM        

Siberalem; kullanıcıların profil özelliklerine göre arama yapabilecekleri ve kendilerine uygun arkadaşlar edinebilecekleri arkadaşlık sitesidir. 18 yaşını doldurmuş herkes üye olabilir ve sitenin hizmetlerinden yararlanabilir. Siberalem; 2000 yılında kurulmuştur. 15 milyonu aşan  üyesiyle bu kategorideki önemli sitelerden bir tanesidir.

Siber Alem  hakkında Ayrıntılar ve Yorumlar

   CASUAL CLUB             0 YORUM        

Sitenin şık ve seçkin tasarımı zevk veren ve etkin bir deneyim edinmenizi sağlıyor, öte yandan etkin uyum sistemi sayesinde arzularına bağlı olarak sana her zaman yeni seçenekler sunulacak. Anonim olarak kadın, erkek veya çift olarak kayıt ol ve ideal arkadaşını ve erotik arzularını yaz.


Arama Kelimeleri:  arkadasbul, evlenmek isteyen bayanlar, partner siteleri, sevgili bulma siteleri, gold üyelik istemeyen arkadaşlık siteleri, üyeliksiz arkadaşlık siteleri, üyesiz arkadaşlık siteleri, en iyi arkadaslik siteleri

İncelmekte olduğunuz bu sayfada en güvenilir ve sizler tarafından tavsiye edilmiş Türkiye'nin online arkadaşlık siteleri yer  almaktadır. Üye olmadan önce sitelerin içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilir; Yorumları okuyabilirsiniz. Bu sayfada sizler için seçtiğimiz arkadaşlık sitelerinde amacımız güvenli ve rahat üye olmanızı sağlamaktır ...

ARKADAŞLIK VE SEVGİLİ SİTELERİ

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda  İletişim   Site Haritası
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM
ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?