Bizi Takip Edin

 

   BİRLİKTE ALALIM         0 YORUM        

birliktealalim.com bir fırsat sitesidir. Sağladığı hizmetle benzerlerinden ayrılmaktadır. En basit örnek Digiturk üyesi olan biriyseniz sizin için fiyatlama ayrıca yapıyor. Bu üyeliğiniz, sitenin sağladığı bir uygulama ve bu uygulama size özel farklı kampanyaların kapısını aralıyor. Birlikte Alalım Farklı alanlarda pek çok farklı seçenekler sunar.


   FIRSAT.ME       0 YORUM        

Firsat.me senin için eşsiz fırsatlar sunmaktadır.Bu fırsat tam sana göre bir tatil de olabilir, güzel bir mekanda keyfini çıkartacağın bir yemek fırsatı da… Hepsinin ortak özelliği, firsat.me üyeleri için çok özel avantajlar barındırmaları ve her gün yenilenmeleri!  Süresiz Fırsatlar  Yani ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman alarak paranızın cebinizde kalmasını sağlayın!


  ŞEHİR FIRSATI (Groupon)          0 YORUM        

Groupon her gün spada, restoranlarda, güzellikte ve sporda size farklı fırsatlar sunmaktadır. Her geçen gün %70’e varan inanılmaz fırsatlar yayınlamaktadır. Sadece size özel spanın keyfini ve akşam yemeğinin tadını yarı fiyatına yaşadığınızı düşünün. Groupon’la şehrinizdeki yeni yerleri inanılmaz fiyatlarla keşfedin!


   SEHRİKEYİF          0 YORUM        

SehriKeyif.com, üyelerine, tatilden alışverişe, yemek ve eğlence, spa’dan kişisel bakıma, sinema ve konser biletlerinden plaj girişlerine, eğitimden çeşit çeşit hizmetlere bir çok alanda %90’a varan indirimler sağlayan Türkiye’nin gözde fırsat portalıdır.


    GRUPFONI         0 YORUM

Kurulduğu günden bugüne faaliyet gösterdiği şehirlerin güzel ve cazip fırsatlarını kullanıcılarına “Grup Satın Alma” modelinin getirdiği sinerji ile yüksek indirim oranlarıyla sunan Grupfoni, aynı modeli kullanarak “Ürün” ve “Tatil” fırsatlarını da kullanıcılarının beğenisine sunuyor.


Arama Kelimeleri:  fırsat siteleri, şehir fırsatı, günlük fırsat siteleri, en iyi fırsat siteleri, alışveriş fırsat siteleri, fırsat siteleri listesi, bütün fırsat siteleri, ankara fırsat siteleri, istanbul fırsat siteleri, Türkiyenin en iyi online fırsat siteleri

İncelmekte olduğunuz bu sayfada en güvenilir  bizim ve dostlarımızın alışveriş yaptığı ; Türkiye'nin online fırsat siteleri yer  almaktadır. Alışveriş yapmadan önce sitelerin içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilir; Yorumları okuyabilirsiniz. Bu sayfada sizler için seçtiğimiz Fırsat sitelerinde amacımız güvenli ve rahat alışverişinizi sağlamaktır ...

FIRSAT SİTELERİ

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda  İletişim   Site Haritası
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM
ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?