KUPONLAR
MAĞAZALAR

Fırsat siteleri belli ürünleri, belirledikleri zamana göre kullanıcılara çok uygun fiyatlarda sunan sitelerdir. Normal Alışveriş sitelerine göre fırsatı yakalayarak kullanmanızı sağlarlar. Bir fırsat programının fırsatını aldığınız zaman bu aktivitelerden yarı fiyatına faydalana bilirsiniz? Zamanla sınırlı bu fırsatları kaçırmamanız için tüm fırsatları bölümlere ayırarak  tüm fırsatları bir arada görmenizi sağladık. Umarız bu fırsatlardan yararlanmışsınızdır.

 

Fırsatları incelemek isterseniz tıklayınız

İndirim kuponu, firmaların sizlere sunduğu bir indirim kodudur ve satın alma aşamasında sizlere ekstra bir indirim sağlamaktadır. Bazen bu kuponlar minimum bir alışveriş tutarı sağlandığında belli bir yüzde indirimi yapmaktadır. Firmaların reklam amacı olan bu kuponlar online mağazaların bilinirliğini arttırmak amaçlı yapılan reklamlardır. Bizler Firmaların tanıtım sayfalarında eğer o mağazanın indirim kuponu varsa ekranın sağ üst kısmında sizlere sunduk. Güle güle kullanmanız dileği ile…

 

Kuponları incelemek isterseniz tıklayınız

Neyiz?  2011'de kurulan 724alisverisrehberi.com Türkiye'nin önde gelen online satış rehber sitelerini bir çatı altında toplayan bir arama tüketici rehberidir. Son moda ayakkabılar,  giyim ürünleri, kozmetik ürünleri, ev dekorasyon ürünleri, bebek ürünleri,takı ve saat ürünleri, spor ve outdoor ürünleri,tatil ve uçak bileti satan alışveriş sitelerini bir araya toplar.

724 Alışveriş Rehberi Nedir? Alışveriş Siteleri Hakkında Rehberlik etmek.

Nasıl hizmet veririz?
724alisverisrehberi, online satış sitelerinin ürünlerini,  kategorilerin altında keşfetme olanağı sunar. Kullanıcılar, kategorilerin altında bulunan fiyat, beden, renk ve marka filtreleme olanaklarıyla istenilen ürüne basit ve hızlı bir şekilde ulaşabilir. Sonradan bu ürünlere tıklayan kullanıcılar asıl satış yapılan siteye yönlenerek alışveriş yapabilir. 

Ödemeleri kim alır?724alisverisrehberi bir ürün'e tıklanınca kullanıcımız o ürünün bulunduğu alışveriş sitesine yönlendirilir. Böylece ödeme yönlendirdiğimiz e-ticaret sitesine yapılır.

Kargo hizmetini kim sağlar? 724alisverisrehberi alışveriş yapıldığında ürünleri ödemeyi alan e-ticaret sitesi yollar.

724alisverisrehberi.com 2011 yılında sizlere alışveriş konusunda rehberlik etmek için kurulmuş sitedir. İhtiyacını duyduğunuz ayakkabı, bebek, giyim, saat, elektronik, ev yaşam ürünleri, kozmetik, takı ve altın, iş bulma, araç kiralama fırsatlar, kampanyalar, indirim yapan internet ortamındaki en iyi, en uygun, en güvenilir, en iyi kampanya sitelerini sizler için bir araya getirdik. Bu siteleri sizler için nasıl seçtik? Öncelikle şunu belirtmek isteriz. Bizlerde internet ortamından alışveriş yapmaya çekiniyorduk önceleri; daha sonra bu e- ticaret sitelerinde alışveriş yapan arkadaşların kullandıkları siteleri tercih ettik. Daha sonra aklımıza sizleri aydınlatacak bizim gibi tereddütte kalmamanızı sağlayacağını umduğumuz bu siteyi sizlerin beğenisine sunmaya karar verdik. Bu bu sitede sizler için seçtiğimiz sitelerin %70’nden kendimiz, diğer %30’u arkadaşlarımızın, dostlarımızın ve çevremizdeki komşuların tercih ettiği siteleri sizlerin beğenisine sunduk. Bu site üzerinden alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlamak amacı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sizin kullanımınıza sunduğumuz sitemizde sadece alışveriş yapmanızı değil. 7gün 24 saat kesintisiz olarak bizim sizlere sunduğumuz e-ticaret sitelerinin haricinde ürün aldığınız memnun kaldığınız ve kalmadığınız siteler hakkında yorumlarınızı paylaşmanızı sağlıyoruz. Olumsuz yorumlarınız da sizlere firma ile aracılık ederek varsa sıkıntılarınızın çözümüne yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sitemizde iki dakikanızı ayırarak sizin gibi ziyaret eden kullanıcıların akıllarındaki soru işaretlerini gidermeye yardımcı olmak adına yorumlarınızı yazarsanız seviniriz. Amacınız sizi düşünen ve sizi karlı çıkartan site olmak istiyoruz. Güvenli alışveriş için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi Alışverişler dileriz…

Saygılarımızla

İnternet uçsuz bucaksız bir deniz. Bu denizdeki online mağazaların güvenirliği konusunda aklınızda soru işaretleri olabilir.Biz bu soruları cevaplamak için Türkiye’de e- ticaret yapan bütün firmaları değil de sizler için seçtiğimiz güvenli ve müşteri dostu online mağazaları sizlere sunarak bilgilenmenize, mağaza hakkı da siteye gitmeden ve üye olmadan önce yardımcı olarak bir fikir sahibi olmanızı sağlamak. İyi Alışverişler Diliyoruz...


 

Mağazaları incelemek isterseniz tıklayınız

Kampanyalar sayfamızda sizlere faydalı olacağını umduğumuz kampanyaları bir araya getirerek tek tıkla ulaşmanızı sağladık. Sitemizde yer alan online mağazaların indirimlerini ve outlet sayfalarını bir araya topladık ki; bir mağaza mağaza indirimleri aramak zorunda kalmadan karar vermenizi kolaylaştırmaya çalıştık. Umarız sizler için yararlı olmuştur.

 
 

Kampanyaları incelemek isterseniz tıklayınız

KAMPANYALAR
FIRSATLAR

HAKKIMIZDA