Bizi Takip Edin

  KİRAGURU        0 YORUM        

KiraGuru.com mal/ürün/hizmet sahipleri ve kiracıları bir araya getiren güvenli bir ortamdır. Aklınıza gelen her türlü emlak, ürün, araç ve gereç KiraGuru'da kiraya verilebilir ve kiralanabilir. Günlük kiralık ev ve Günlük kiralık daire,Araç Kiralama,Kıyafet kiralama , kiralık elektronik aletler ve daha herşey

  IMADE          0 YORUM        

Imadeskins; cep telefonları ve laptoplar için hazır tasarımlar veya istediğin fotoğraflarla tasarım yaparak kişiselleştirebileceğin tasarım sitesidir.

   FOTTOM          0 YORUM        

Fottom; fotoğraf saklama, paylaşım ve baskı servisleri platformudur. Kullanıcılarına , kolay kullanımlı ve ekonomik çevrimiçi baskı hizmeti veren Fottom; kredi kartı, kapıda ödeme, cep telefonu ile ödeme ve paypal gibi birçok ödeme seçeneği sunuyor.

   E-UNİVERSİTE          0 YORUM        

E-Üniversite, tüm dünyada geçerli, uluslararası akreditasyona sahip Amerikan Üniversitelerinden Online Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora derecesi alabileceğiniz, zaman ve mekan sınırlaması olmadan cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan dersleri takip edip mezun olabileceğiniz bir platfomdur.

   DOPING          0 YORUM        

Doping'li Telefon Hizmeti sabit telefon hizmetinin sadece Millenicom tarafından sunulmasını ve faturalanmasını sağlayan hizmettir.Millenicom tarafından sunulan sabit telefon hizmeti için, yerleşik operatörden ayrı bir fatura gitmez. Kullanıcı yalnızca Millenicom'un abonesidir ve Millenicom'un ekonomik paket ve tarifelerinden konuşur.

   IDE MAMA          0 YORUM        

İdemama, kaliteli tasarım arayanlarla yüzlerce tasarımcıyı buluşturan bir platformdur. Markalar açısından avantajı, tasarım ihtiyaçları için açılan onlarca projeye yönelik yüzlerce farklı tasarım sunulmasıdır.

   SİGORTAM          0 YORUM            

Sigortam.net, Türkiye’deki ilk online sigorta karşılaştırması ve satışı yapılan sigorta ve reasürans brokerlik şirketidir. Bünyesinde Gittigidiyor gibi pek çok internet girişimini barındıran Sigortam.net, 27 Mart 2001 tarihinde T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nden Sigorta ve Reasürans Brokerliği ruhsatlarını almıştır.  KASKO İÇİN   SAĞLIK İÇİN

  D-SMART          0 YORUM        

D-smart ile ünlü filmler, ödüllü diziler, muhteşem belgeseller ve heyecanlı spor karşılaşmaları HD yayın kalitesinde evinize geliyor.


  HEMEN GAZLA       0 YORUM        

Operasyonel filo yönetimi, şirketlerin araç ihtiyaçlarını öz kaynaklarını kullanmadan ve ayrı bir insan kaynağı yatırımı gerçekleştirmeden profesyonel bir iş ortağı ile çözümlemelerine yönelik avantajlar sunan bir sistemdir.


  OTORENTO        0 YORUM        

Kaliteli hizmet veren yerli araç kiralama firmalarını aynı çatı altında toplayan firma. %100 yerli sermaye ile araba kiralamayı kolay, güvenli ve uygun fiyatlı bir hale getirmiş. Bu sayede, araba kiralama fiyatlarını ve kiralayacağınız arabanın özelliklerini sormanıza gerek kalmıyor.


  YOYO        0  YORUM        

YOYO, dünyada giderek yaygınlaşan “car sharing / araç paylaşımı” hizmetinin Türkiye’deki uyarlamasıdır. Sunduğumuz bu hizmet ile istediğiniz an dilediğiniz süreyle (dilerseniz 1 saat, dilerseniz 1 hafta) ihtiyaç duyduğunuz model ve marka bir araca kolayca ulaşıp pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.


  TEKLİF BORSASI          0 YORUM        

TeklifBorsasi.com 2010 yılında hizmet sektöründe herhangi bir iş yaptırmak isteyenlerin, ihale açmak suretiyle teklif almalarına veya firma rehberinden ilgili firma ve ustalara doğrudan ulaşmalarına imkân veren online bir pazar yeri sağlamak amacıyla kurulmuştur. Ülkenin lider internet firmalarından olan Markafoni’nin kurucuları da yatırım yaparak siteye ortak olmuştur


Arama Kelimeleri:  iş bulma danışmanlık şirketleri, acil is ariyorum, online iş fırsatları, en iyi iş ilanı siteleri, internetten iş imkanı, günlük araç kiralama, gunluk araba kiralama fiyatlari, gunluk kiralik daire, istanbul gunluk kiralik daireler, saatlik ev kiralama

İncelmekte olduğunuz bu sayfada en güvenilir  bizim ve dostlarımızın alışveriş yaptığı ; Türkiye'nin online Hizmet sektöründeki siteler yer  almaktadır. İşinizi görme veya birine yarayan bir işi yaptırmadan önce sitelerin içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilir; Yorumları okuyabilirsiniz. Bu sayfada sizler için seçtiğimiz  Hizmet sitelerinde  güvenli ve rahat iş yapmanızı sağlamaktır ...

HİZMET SEKTÖR SİTELERİ  

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda  İletişim   Site Haritası
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM
ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?