www.trendgar.com - Özel Alışveriş Kulüpleri

Alışveriş kulüplerinde bugün
 

       

Değerlendirme

Web sitesi 1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
Güvenilirlik
Hizmet 1-çok kötü  2- kötü 3- idare eder 4- iyi  5- çok iyi
Fiyat 1-Çok pahalı 2- pahalı 3- alınabilir 4- ucuz  5-çok ucuz
Bizce 1-Çok kötü 2- kötü 3-vasati  4- iyi 5-çok iyi

YORUM YAPIN

Trendgar.com hakkında : Trendgar.com, günlük yaşamınıza dair tüm ihtiyaçlarınıza çok özel indirimlerle sahip olmanızı sağlamak amacıyla kurulmuş özel bir alışveriş platformudur.  Trendgar, markaların benzer ürün gruplarını birleştirerek hazırladığı özel butiklerle ihtiyaçlarınıza yönelik bir alışveriş yolculuğu sunuyor.
Trendgar.com nedir ? Giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik, elektronik, dekorasyon gibi tüm kategorilerde pek çok markayı kullanıcılarıyla buluşturan alışveriş kulübü.
Trendgar.com iletişim: Gar34 Danışmanlık Reklam ve İnternet Hizmetleri 
Merkez :
Oruçreis Mah. Tekstilkent Ticaret Mrk. B-9 No: 33 Esenler İSTANBUL
Tel :
(0212) 366 04 99    Faks :(0212) 335 83 93
Email:
trendgar@trendgar.com

ALIŞVERİŞ YOLCULUĞUNUN BAŞLANGIÇ NOKTASI Trendgar, Gar34 Danışmanlık Reklam ve İnternet Hizmetleri  e-ticaret markasıdır.Trendgar alışveriş kampanyaları belli zaman aralıkları ile siz kullanıcılarına uygun fiyatlarla sunan alışveriş kulübüdür.Giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik, elektronik, dekorasyon kategorileri içersinde %100 orjinal ürünleri yine orjinal ucuzlukta sizlerin beğenisine sunuyor.Kullanıcı dostu ara yüz ile Trendgar içerisinde yer alan tüm formlar ve veri giriş ekranları birbirleri ile tutarlı bir bütün oluşturmaktadır. Tüm ara yüz elemanları kolay kullanıma yönelik sade bir tasarıma sahip olup, bu tasarım size konforlu bir gezinme ve alışveriş deneyimi sunmaktadır.%100 orijinallik garantisi ile Trendgar.com’da satılan tüm markalı ürünlere %100 orijinallik garantisi verilmektedir.SSL güvenli alışveriş ile Trendgar.com'da bilgi kaybı, bilginin izin verilmeyen kullanımı ve izinsiz değiştirilmesinin engellenmesi için web sitemizde yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır. 30 gün içinde koşulsuz iade sayesinde Trendgar.com’dan satın aldığınız ürünleri 30 günlük süre zarfında faturası ile birlikte iade edebilirsiniz, bu iade süreci içerisinde kargo ücreti ödemezsiniz.kampanyalarında bireysel ve aktif yaşam tarzını koleksiyonlarının her parçasında yansıtmayı biliyor.

              

YENİ BAŞLAYAN KAMPANYALARDAN BAZILARI
 

 

 

Arama Kelimeleri: Trendgar, Trendgar özel alışveriş, özel alışveriş kulübü, özel alışveriş ,Trendgar fiyatları, Trendgar ürünleri, Trendgar satışı, Trendgar indirimleri, Trendgar kampanyaları, mağazaları,Trendgar yorumları, Trendgar açıklamalar, Trendgar hakkında

 
ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda   İletişim   Site Haritası
Bizi Takip Edin
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM

trendyol özel alışveriş kulübü evoria özel alışveriş kulübü 1v1y özel alışveriş kulübü morhipo özel alışveriş kulübü Daybuyday  özel alışveriş kulübü markafoni özel alışveriş kulübü

BENZER ÖZEL ALIŞVERİŞ KULÜPLERİNE BURADAN DAVETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ