Bizi Takip Edin
 

 

  KİTAP YURDU          0 YORUM        

Her ticari firmanın temel amaçlarının dışında; okuyucu aradığı kitapları oturduğu yerden rahatça bulabilsin kitapyurdu.com hepimizin bildiği bir sözü ele aldı: vakit nakittir. Okuyucu aradığını bulsun; aradığını zamanında bulsun; aradığını zamanında ve en uygun ekonomik şartlarda bulsun diye amacıyla kurulan kitapyurdu.com, okuyucu kitap-kültür dünyasında arasında bir köprü oluyor.


   NT KİTAP          0 YORUM 

Kaynak Holding bünyesinde faaliyet gösteren NT, Türkiye'nin uluslararası tek kitap, kırtasiye ve teknoloji mağazaları zinciridir. Şirket, 1999 yılında Anadolu'da faaliyet gösteren Nil Mağazaları ve İstanbul'da faaliyet gösteren Tuna Mağazaları'nın birleşmesiyle sektörde NT adıyla hizmet vermeye başlamıştır.


  AVANSAS           0 YORUM        

Avansas, KOBİ’lerin ve daha büyük yapıdaki kurumsal firmaların kırtasiyeden teknolojiye, gıdadan temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyat ve kaliteli binlerce ürün seçeneğiyle sunan online ofis alışveriş platformudur.


  KİTAP ADRESİ       0 YORUM        

kitapadresi; kitap almanın adreslerinden bir tanesi.Yeni çıkan kitaplardan, yayın evlerine kadar, bir çok kitabın uygun satıldığı bir kitap satış sitesidir.


  IDEFIX        0 YORUM        

Idefix, 1999 yılından beri Türkiye'de kitap, dergi, müzik ve film cd'lerini online olarak satan eticaret sitesidir. Türkiye'nin en çok tercih edilen online kitap alışveriş siteleri arasında çoktan girmiş olmasının sebebi Verdiği hizmet sayesinde olmuştur.


  D & R         0 YORUM         

Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, geniş ürün seçenekleri sunan D&R, toplumu kitap okumaya, müzik dinlemeye, film izlemeye özendirerek üstlendiği sosyal sorumluluk görevini de yerine getiriyor. D&R, eğlence ve kültür ürünleriyle tüketiciyi buluşturarak, okuyan ve dinleyen bir Türk toplumunun oluşumuna katkıda bulunuyor.


  BABİL          0 YORUM        

Türkiye’de e-kitap okumak isteyen ama yayıncılığının yeterince güçlü olmamasından yola çıkan ikili, şikayet etmek yerine yatırım yapmaya karar vermişler. Kurdukları Libronet’le Türkiye’yi “başta e-kitap olmak üzere yayıncılık alanındaki bazı noktalarda dünya ile eşitlemeyi” hedefliyorlar. 


Arama Kelimeleri:  kitap alışveriş siteleri, ucuz kitap, ucuz kitap al, ikinci el kitap, kitap satış, online kitap satış, indirimdeki kitaplar, dini kitaplar, kitap satın al kapıda ödeme, e kitap satin al, internet kitap satış siteleri, kitap sipariş et, en yakın kitapçı,Türkiyenin en iyi online indirim siteleri

İncelmekte olduğunuz bu sayfada en güvenilir  bizim ve dostlarımızın alışveriş yaptığı ; Türkiye'nin online kitap siteleri yer  almaktadır. Alışveriş yapmadan önce sitelerin içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilir; Yorumları okuyabilirsiniz. Bu sayfada sizler için seçtiğimiz  kitap sitelerinde amacımız güvenli ve rahat alışverişinizi sağlamaktır ...

KİTAP SİTELERİ  

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda  İletişim   Site Haritası
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM
ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?