Bizi Takip Edin

  KLIKSA        0  YORUM        

Kliksa Teknoloji sitesi

kliksa; yüzlerce markanın on binlerce ürününün tüketiciyle buluştuğu online alışveriş platformudur. Kliksa'da aradığın her şey ve daha fazlasını, üstelik çok uygun fiyatlarla sadece bir klik uzağında bulabilirsin. detaylı ürün bilgileri, ürün karşılaştırma ekranları, ürünler hakkında sık sorulan sorular, kullanıcı yorumları ve  alışveriş öncesi ve sonrasında da kullanıcının yanında olmaktadır.


   BİMEKS          0 YORUM        

Türkiye'de de müşterilerine çeşitli şehir bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sunan Bimeks,. Bimeks ülkenin lider ve öncü markalarından biridir.


    VESTEL OUTLET       0 YORUM  

Türkiye’nin ilk ve tek elektronik ve beyaz eşya outleti olan Vs. Outlet, beyaz eşya ve elektronikte çeşitlilik ve avantajlı fiyatlar sunuyor.


    GOLD        0 YORUM  

1991 yılında Kadıköy'deki Yazıcıoğlu İşhanı'nda başlayan yolculuğunu bugün 50'yi aşkın satış noktasındaki 1000'den fazla personelle sürdüren ve Türkiye'de teknoloji market kavramının temellerini atan Gold'da bunların hepsi var!


    REDMOND        0 YORUM  

REDMOND Amerika menşeili bir firmadır. Rusya başta olmak üzere Balkan ülkelerinde küçük ev aletleri marketinde %40’a varan pazar payı vardır. Türkiye piyasasına yeni giren firma öncelikle çok fonksiyonlu pişiricilerin satışına başlamıştır.


 BOSCH          0 YORUM        

Robert Bosch GmbH, Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısıdır. Yaşam için teknoloji temasını benimseyen Bosch, beyaz eşya, soğutucu, çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri, küçük ev aletlerin satıldığı online mağazasıdır.


    VESTEL        0 YORUM  

Elektronik, beyaz eşya ve bilgi teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren ve 12’si yurtdışında olmak üzere toplam 24 şirketten oluşan Vestel Şirketler Grubu, Zorlu Holding’in amiral gemisidir. Sektöründe Türkiye ve uluslararası pazarların güçlü oyuncularından biri olan Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğiyle dünyanın en büyük üreticileri arasında yer alıyor.


  ARZUM          0 YORUM        

Arzum  küçük elektrikli ev aletleri, radyo, bisiklet ve televizyon gibi geniş bir ürün yelpazesinin Türkiye’de küçük ev aletleri sektöründe satılan ürün adedinde lider olan Arzum, yiyecek hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü, bebek ürünleri ve aksesuarlar olmak üzere 8 ürün kategorisinde; 250 ürünü barındıran Arzum ve Felix markalarına sahiptir. 
    BORSATEKNO         0 YORUM

En son çıkan cep telefonu modellerini yakından takip eden ve istediği telefonların piyasaya çıkış tarihini bekleyerek hemen satın almak isteyenlere bütçenizi sarsmadan ikinci el temiz kullanılmış cep telefonu satın almayı amaçlayan güvenilir site.


   GİTTİGİDİYOR (Elektronik kategorisi)          0 YORUM        

43 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com, 8 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi, ayda 22 milyonun üzerinde ziyaret, 10 milyon üzerinde tekil ziyaretçi ve 4 milyondan fazla anlık satış fırsatıyla, Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezidir.


  CEPSTOP          0 YORUM        

Cepstop'un telefon trafiğine gir, sıkıldıkça değiştir. Kafanızı rahat ettiren  sizin için piyasanın en akıllı telefonlarını toplayan, KVK'da sertifikalı. İyi ve kusursuz modelleri güvenle alabilmeniz online mağaza


  TEFAL          0 YORUM        

Tefal Shop, tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak misyonunu Türkiye genelinde 150'yi aşkın mağazası ile perakende dünyasına taşıyan ve bünyesinde Tefal, Rowenta, Moulinex, Lagostina ve Krups markalarını bulunduran, küçük ev aletleri sektör lideri perakende markasıdır. Tefal Shop, Türkiye'de Groupe SEB İstanbul tarafından temsil edilmektedir.


   WOWWO          2  YORUM        

Kredi kartsız ve vade farklı telefon ve tablet satışının yapıldığı Yeşil Holding Bünyesinde çalışan firmadır.


   HEPSİBURADA          0 YORUM            

  30 kategoride 600.000 adet ürün çeşitliliğimizle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük. Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi


  MEDIA MARKT        0 YORUM        

media markt Teknoloji sitesi

Dünya markalarını, bol çeşit, düşük fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışı ile sunan Avrupa’nın bir numaralı teknoloji market zinciri Media Markt


  INCE HESAP        0  YORUM        

incehesap.com ekibi 1998 yılından beri Bilişim sektöründe elde ettiği bilgi, tecrübe ve sektördeki gücünü internet kanalıyla kullanıcılarla paylaşmak için 2007 yılında bu elektronik alışveriş platformunu geliştirdi.


  TEKONOSA          0 YORUM        

Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri Teknosa, yüzlerce uluslararası markanın binlerce teknoloji ürününü tüketicileriyle buluşturmaktadır. “Herkes için teknoloji” felsefesini benimseyen Teknosa, yaygın mağaza ağı ile elektronik araçlardan iletişim araçlarına, kişisel bakımdan ev ürünlerine kadar her türlü teknoloji ürününü bulunmakta


Arama Kelimeleri: teknoloji alışveriş siteleri, internet teknoloji mağazaları, teknoloji satış siteleri, en iyi teknoloji siteleri, cep telefonu online satış, elektronik ticaret siteleri, küçük ev aletleri, teknoloji alışveriş elektronik eşya satan siteler, Türkiyenin en iyi teknoloji alışveriş siteleri

İncelmekte olduğunuz bu sayfada en güvenilir  bizim ve dostlarımızın alışveriş yaptığı ; Türkiye'nin online Teknoloji siteleri yer  almaktadır. Alışveriş yapmadan önce sitelerin içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilir; Yorumları okuyabilirsiniz. Bu sayfada sizler için seçtiğimiz  teknoloji sitelerinde amacımız güvenli ve rahat alışverişinizi sağlamaktır ...

TEKNOLOJİ SİTELERİ  

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda  İletişim   Site Haritası
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM
ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?